Політика

Борги «Івано-Франківськтеплокомуненерго»

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Учора, 29 грудня, на нараді за участі заступника голови облдержадміністрації Тараса Парфана йшлося про те, що ДП «Івано-Франківськтеплокомуненерго» має борг перед постачальниками газу на суму 57 млн грн. До 1 січня 2010 року підприємство планує зменшити суму заборгованості до 50 млн грн. Як повідомив Тарас Парфан, керівництво державного підприємства «Івано-Франківськтеплокомуненерго» поставило за мету щомісячно гасити газову заборгованість на мільйон гривень.

Заступник директора «Івано-Франківськтеплокомуненерго» зі стратегічного розвитку Любомир Слободян зазначив, що великою проблемою для підприємства є те, що значну частину боржників складають юридичні особи, які ведуть процедуру банкрутства; в судах знаходяться більше семи тисяч справ. Ще майже 59 млн грн заборгували підприємству кінцеві споживачі – місцеві ЖЕО, об’єднання співвласників будинків та мешканці. Через суди підприємство намагається змусити своїх боржників розрахуватися за надані послуги.

Заступник голови ОДА Тарас Парфан запевнив: обласна влада допомагатиме найбільшому в області підприємству теплокомуненерго вирішити проблеми штрафних санкцій та реструктуризації боргу перед постачальниками газу. Мовляв, головне – не допустити, аби посеред зими мешканці області опинились без тепла.

Чергову робочу нараду тепловиків щодо погашення заборгованості за спожитий газ призначено на 15 січня 2010 року.

Джерело: ЗІК.