Політика

Без мільйонів президентом не стати?

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Щодо відкриття програми «Народний адвокат», то, за словами Катеринчука, — програма для населення, яке не може дозволити дорогих адвокатів. Він обіцяв, що через два місяці таку програму відкриють у кожному райцентрі області.

Від імені Європейської партії Катеринчук зазначив: «Те, що відбулося у 2004 році, та ганебна історія, пов’язана з фальсифікаціями виборів може повторитися». Як приклад, навів деякі статті із вищезгаданого закону. Зокрема закон дозволяє вносити зміни до списків виборців безпосередньо в день голосування. Це може робити навіть сама комісія до останньої години проведення голосування. Обурює Катеринчука і те, що взагалі не передбачається оскарження протоколів за результатами голосування.

Ще одним зауваженням Миколи Катеринчука є те, що позови, які своєчасно не розглянуті судом, лишаються без розгляду: «Це безглуздо, бо суперечить Конституції України». За його словами, це означає: якщо скарга потрапила до суду, то її необов’язково розглядати, суддя її відкладе, а там і відповідний термін пройде.

Катеринчук також вважає, що збільшення виборчої застави із 500 тисяч гривень до 2,5 мільйона суперечить законодавству, за яким розмір грошової застави встановлюється залежно від майнової спроможності переважної більшості населення країни. «Тобто будь-який кандидат, котрий не має підтримки великого олігархічного бізнесу, просто приречений або програти, або не бути зареєстрованим», — каже Катеринчук.

На його думку, мета цього закону — провести вибори під певне замовлення. Катеринчук також зазначив: «Якщо це не буде змінено, я пропонуватиму ввести норму щодо довічного ув’язнення тих, хто йде у виборчу комісію заробляти на нечесних виборах».

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.