Політика

Бахматюк купив ще один агрохолдинг

Google+PinterestLinkedInTumblr

Прикарпатський бізнесмен Олег Бахматюк, статки якого за версією американського журналу «Форбс» становили торік мільярд доларів, став власником ще однієї компанії — міжнародного вертикально інтегрованого агропромислового холдингу «Райз», інформує Західний Полюс із посиланням на «ЛігаБізнесІнформ».

За даними Державної комісії цінних паперів і фондового ринку, зареєстрована на Кіпрі і підконтрольна Бахматюку агропромислова компанія Ukrlandfarming plc з дозволу Антимонопольного комітету України придбала 99,4% акцій ПАТ «Райз». Варто зазначити, що на відміну від досі основного виробничого активу 36-річного бізнесмена — яєчного агрохолдингу «Авангард», акціонерне товариство «Райз» має набагато ширшу спеціалізацію в галузі сільського господарства.

До його складу входять зокрема цукровий завод з добовою потужністю переробки до десяти тис. тонн цукрових буряків, три потужні елеватори і п’ять насіннєвих заводів. Загалом агропромисловий холдинг орендує близько 180 тис. гектарів угідь, на яких вирощує кукурудзу, пшеницю, ячмінь, соняшник, сою, ріпак, цукрові буряки й інші культури. ПАТ «Райз» також володіє 26-тисячним поголів’ям великої рогатої худоби, 18 м’ясокомбінатами й двома заводами з переробки шкір, а також розводить свиней.

Нове придбання, що цілком очевидно, дозволить Бахматюку вийти за межі вузькоспеціалізованої ніші з постачання яєць і стати одним із провідних виробників сільськогосподарської продукції в Україні.

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.