Політика

Анонім відвернув можливі злочини

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Прикарпатська міліція наразі не знає імені людини, котра 27 січня анонімно зателефонувала на «102» у Богородчанський райвідділ внутрішніх справ УМВС України в Івано-Франківській області, але дуже хотіла б віддячити їй за небайдужість. Адже в повідомленні йшлося про те, що в одному з населених пунктів району у питтєвому закладі перебуває особа, у якої під курткою є зброя. У село негайно виїхала слідчо-оперативна група міліції, де в кафе дійсно затримала озброєного чоловіка. У 51-річного затриманого було вилучено обріз мисливської рушниці.

Як уже з’ясовано, мисливську зброю він викрав з чужого автомобіля, а далі виношував надії заробити на крадіжці. З цією метою зловмисник обрізав ствол рушниці і, не виключено, що на таку «удосконалену» зброю могли б знайтися покупці зі злочинними намірами. Завдяки пильності когось з громадян і оперативності правоохоронців небезпечна зброя вже не становитиме жодної загрози. А замість прибутків на зловмисника очікує кримінальна відповідальність.

Прикметно, що цього ж дня в Галицькому районі працівники міліції вилучили з незаконного обігу аналогічний смертоносний предмет.  Обріз виявили на горищі будинку 19-річного жителя Галицького району. Звідки ця зброя та для чого хлопець таємно зберігав її, також має з’ясувати слідство.