Політика

Анна Герман в Івано-Франківську захищала Януковича від журналістів

Google+PinterestLinkedInTumblr

Радник Президента Анна Герман у четвер, 4 серпня, презентувала в Івано-Франківську свою книгу «Червона Атлантида». У залі обласного лялькового театру було повно: чиновників, депутатів, громадських діячів, представників провладних партій.

Крім самої Герман, говорили багато присутніх — хвалили. На «солодкі» запитання і компліменти вона відповідала з великим задоволенням. А от на просте питання журналіста — де можна ознайомитися з оригіналом листа інтелігенції на підтримку Віктора Януковича — чомусь обурилася.


«Люди, які підписалися під листом, називають ці речі спекуляціями. А поет Володимир Цибулько навіть має намір піти на «5 канал» і відповісти на спекуляції, які роблять навколо цього, — сказала Герман. — Журналісти виконують завдання, щоб дискредитувати поважні імена. Бачите, підтримала інтелігенція президента. І цим вчинила, виявляється, страшний гріх. Зачекайте, а де ж демократія? Якщо ми демократи, то чому кожен не має права підтримати того, кого можна? Коли люди справді шановані, гарні, достойні зробили лист у підтримку Президента України, то почалися страшні махінації та маніпуляції».

Обурювалась Ганна Герман десь протягом 15 хвилин. Але на запитання так і не відповіла. То де ж демократія?


Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.