Політика

83 прикарпатські школи змагатимуться за 100 тисяч гривень

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Сто тисяч гривень — саме в таку суму оцінено головний приз нового інтелектуального турніру під назвою «Знай наше», засновником якого нещодавно виступив лідер громадської організації «Спільна праця» Микола Палійчук. Ще на посаді губернатора він спільно з головою облради Ігорем Олійником висунув ідею популяризувати ЗНО серед прикарпатських школярів шляхом надання грошових та інших цінних призів. До організації турніру долучився й директор Івано-Франківського регіонального центру оцінювання якості знань Богдан Томенчук.

Суть проекту в тому, що учням запропонують скласти пробні тести після попереднього об’єднання в команди та реєстрації на офіційному сайті Івано-Франківського регіонального центру оцінювання якості освіти. Турнір проходитимедиться в три етапи: спочатку змагатимуться знавці історії України, далі знавці історії Прикарпаття, а завершатимуть змагання знавців української мови та літератури.

Як повідомив один із засновників турніру Микола Палійчук, для участі в турнірі цього року зареєструвалось 83 команди. Палійчук каже: «Для мене особисто це дуже втішний результат. Адже коли ми тільки починали турнір (враховуючи, що це перший подібний проект не тільки на Прикарпатті, але й в Україні) та радились із Богданом Томенчуком, то орієнтувалися десь на те, що в ньому братимуть участь близько 50 команд. Тож враховуючи, що це не індивідуальні, а командні змагання, у яких міським школам потрібно було виставити команду із 20, а сільським із – 10 чоловік, то 83 команди це дуже хороший результат».

Географія учасників турніру охоплює всю область. Активніше у турнірі реєструвались команди, що представляють міста Івано-Франківщини: вони становлять у процентному співвідношенні 70%, і лише 30% припадає на команди із сільської місцевості. На таке співвідношення, швидше за все, вплинув рівень комп’ютеризації шкіл. Оскільки турнір проходитиме за допомогою інтернет-технологій, то наявність у школі кількох комп’ютерів з підключенням до всесвітньої мережі є, по суті, однією з ключових умов участі в турнірі.

Перший конкурс відбудеться уже до кінця квітня. А щоб усі команди були в рівних умовах, точну дату назвуть лише за два дні до початку конкурсу. Другий іспит відбудеться в середині травня і завершальний третій – в останній декаді травня. А вже 30 травня Микола Палійчук та Богдан Томенчук особисто приїдуть у школу, команда якої стане переможцем турніру, та вручать чек на сто тисяч гривень. Також цього дня найкращі в індивідуальному заліку отримають ноутбуки.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.