Політика

У Франківську 73% мешканців задоволені роботою мера Руслана Марцінківа, – дослідження

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
За рівнем довіри до місцевої влади Івано-Франківськ посів друге місце у загальному всеукраїнському рейтингу. Міським головою задоволені 73% мешканців, міською радою – 62%.

Більше місцевій владі довіряють лише харків’яни, які задоволені владою на 75% та 63% відповідно. Про це на своїй сторінці у мережі й написав міський голова Руслан Марцінків.

Такими є результати 4-го Всеукраїнського муніципального опитування, яке проводилось соціологічною групою “Рейтинг” на замовлення Міжнародного республіканського інституту (IRI) за підтримки Уряду Канади. Опитування відбулось у 24 містах України.

Як змінювались настрої та довіра франківців протягом трьох років?

У порівнянні з 2016 роком, у 2018 на 9% більше мешканців дуже задоволені роботою міського голови; загалом задоволені – на 26% більше франківців.

Також 80% мешканців вважають Івано-Франківськ дружнім до дітей. 62% респондентів у 2018 році відмітили наше місто зручним для пішоходів (у 2017 році – 45%). 32% опитаних зручно пересуватись Франківськом на велосипедах, у 2017 році таких було 21%.

Загалом за результатами дослідження Івано-Франківськ посів 9-те місце у рейтингу обласних центрів за рівнем задовлення якістю 22 сфер та послуг. Переможцем рейтингу четвертий рік поспіль стала Вінниця.

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.