Політика

1 грудня — День працівників прокуратури

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Нині Прокуратура Івано-Франківського гарнізону святкує професійне свято — День працівників прокуратури. Діяльність цієї військової юридичної установи виконують тут лише вісім прокурорсько-слідчих працівників, які працюють під керівництвом військового прокурора гарнізону полковника юстиції Михайла Олейняша. А прокуратурі Івано-Франківського гарнізону піднаглядні не тільки 14 районів Івано-Франківської області, а ще й і 9 районів сусідньої Львівщини.

«Цього року прокуратура нашого гарнізону впритул займалась такими справами, як виявлення порушень у питаннях дотримання законів про соціальний статус військовослужбовців та членів їх сімей, — розповідає полковник юстиції Михайло Олейняш. — Також ми здійснювали нагляд за виконанням військового обов’язку і проходженням служби, збереженням майна, зброї та боєприпасів тощо».

За словами військового прокурора, останнім часом відслідковується чітка тенденція до зменшення правопорушень, пов’язаних з нестатутними взаємовідносинами. Так, у минулому році з усіх піднаглядних прокуратурі військових частин та установ за так зване «казармене хуліганство» було засуджено троє військовослужбовців, а в цьому році випадків нестатутних стосунків не було зафіксовано зовсім.

Дякуємо Тарасу Греню за надану інформацію.