Люди Погляд

Українського композитора Івасюка повісили вже мертвим, – Голомша

Google+PinterestLinkedInTumblr
Колишній заступник генерального прокурора Микола Голомша заявив, що легендарного українського поета і музиканта Володимира Івасюка повісили вже мертвим.

Про це він розповів в ефірі політичного токшоу Право на владу, пише НВ.

Івасюк зник 24 квітня 1979 року, після того, як вийшов з дому на роботу до консерваторії. Через кілька тижнів його виявили повішеним у лісі. За офіційною версією радянської влади, композитор наклав на себе руки через «депресію». Однак, за словами Голомші, у цій справі було багато маніпуляцій.

«Навіть фальсифікація доказів лікування була досить похабною. Симптоматика була одна — ліки інші. Ми встановили, що його повісили мертвим», — пояснив він.

Слова ексзаступника генпрокурора підтверджують і дані Київського науково-дослідного інституту судових експертиз, отримані після відновлення розслідування.

Під час слідчого експерименту у 2019 році було встановлено, що самостійно Івасюк повіситися не міг, оскільки зав’язати вузол на гілці на висоті 1,7 м, щоб накласти на себе руки без сторонньої допомоги не змогла би навіть дуже фізично сильна людина.

Івасюк був автором багатьох хітів української естради 60−70-х років, зокрема знаменитої Червоної рути.

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Реклама партнерів:  

Comments are closed.