Відео Погляд Фото

У Франківську розпочався релігійний табір для дітей з інвалідністю (ФОТО)

Google+PinterestLinkedInTumblr
У вівторок, 27 серпня, в Івано-Франківську розпочався табір «Веселі канікули з Богом» для дітей з інвалідністю. Впродовж п’яти днів тут відпочиватимуть діти з синдромом Дауна, з аутичним спектром та з інших інклюзивних груп.

Щодня діти та батьки проводитимуть час зі священником, психологами та реабілітогами, а також відвідають майстер-класи та гуртки. Про це інформує пресслужба Архієпархії УГКЦ.

«Цей табір цікавий тим, що він є неординарний. Кожного року на нашій парафії ми проводимо табори «Веселі канікули з Богом» для дітей різного віку. А в цьому році вперше з’явилася така ідея провести такий табір для особливих дітей», – каже адміністратор парафії та духовний провідник табору отецьВасиль Чорній.
Кожного дня діти та їхні батьки матимуть можливість спільно проводити час, розмовляти зі священником, психологами та реабілтологами. Окрім того, на них чекає цікава та насичена програма з різного роду майстеркласами, гуртками.
Табір є безкоштовним.
«Ідея таких канікул народилася в самих батьків наших діток. Ми вже в більшій мірі є знайомі між собою, мали кілька поїздок і навіть по Україні, – говорить Марія Червак, організаторка табору. – Ці діти – особливі: хтось є замкнений у власному світі, хтось має дар прекрасних розрахунків, хтось багато посміхається. А діти із синдромом Дауна дуже люблять обійми”.
Табір триватиме до суботи 31 серпня. В останній день відпочинку всі діти, їхні батька, а також парафія Всіх Святих Українського народу здійснить паломницьку поїздку до відпустового Марійського центру в селі Зарваниця, щоби там помолитися перед чудотворною іконою Божої Матері.
Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Реклама партнерів:  

Comments are closed.