Погляд

Руслан Марцінків потрапив у програму «Рагу.лі» (ВІДЕО)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
Міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків потрапив до сюжету гумористичної програми “Рагу.лі”.

Ведуча Тетяна Микитенко у черговому випуску розповіла про покращення в Івано-Франківську. Серед них – прогноз погоди від міського голови та про міст на Пасічну, пише Репортер.

«Боже, що б ми робили, як би міський голова не подумав про те, що би була спеціальна дівчинка, яка щодня буде записувати прогноз погоди від міського голови. Особливо зважаючи, що у нас всіх є мобільні телефони й там є така «аплікуха», як погода. І на цю «погоду» можна натиснути та дізнатися який прогноз погоди. Але, якби не було Марцінківа, щоб робили жителі Франківська? Тільки завдяки міському голові з’явився такий прекрасний прогноз погоди», – іронізує ведуча.

Детальніше у відеосюжеті:

Сонцесяйний мер

🤔"Що може бути краще, ніж піар самого себе за кошти платників податків?" – подумав мер Івано-Франківська і вирішив, що і погода тепер мешканцям має транслюватися з комунального каналу від його імені.🤦🏼‍♂️😵А міст через річку, який необхідний місту? Четвертий рік будується, здорожчав на не одну сотню мільйонів грн, але то таке. На виході освятять і все буде гаразд!#іванофранківськ #марцінків #рагулі

Posted by Рагу.лі on 2020 m. liepos 12 d., sekmadienis

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Comments are closed.