Погляд

Перший крок до Європи. Чому українські випускники все частіше обирають університети Польщі

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Березень — час для випускників шкіл остаточно визначитися з подальшим навчанням. Останні кілька років усе більше українців обирають вищу освіту в Польщі. За якими критеріями?

Вартість навчання в Польщі для українців подібна (від 800 євро на рік), а часто й нижча, ніж в Україні. А от якість освіти та перспективи випускника дуже різняться. Польська система повністю інтеґрована у європейську, а це якраз і означає — якість, сучасність, відповідність вимогам ринку праці та перспективність. Дипломи, які видають виші Польщі, дійсні в усьому ЄС, багатьох інших країнах та, звісно, в Україні.

Польська освіта відкриває для випускників просто необмежені можливості працевлаштування у Європі та поза її межами. Часто, навчаючись у Польщі, пересічний українець має на європейському ринку праці навіть кращі перспективи, ніж його одногрупник-поляк. Це зумовлено тим, що розпочинаючи навчання, українець зазвичай уже володіє принаймні двома іноземними для польських студентів мовами — українською та російською. Плюс у виші кожен як мінімум досконало вивчить польську та англійську, яка є обов’язковою дисципліною. А чотири-п’ять мов на ринку праці — суттєва перевага для таких галузей, як транспорт, туризм, консалтинг, торгівля, міжнародний менеджмент, журналістика, освіта тощо.

Програма «ОсвітаПоль» була заснована ще в березні 2003 року, з часу підписання угоди про співпрацю з «Wyższa Szkoła Komunikowania I Mediów Społecznych» у Варшаві. Програма швидко здобула велику популярність серед української молоді, що стало поштовхом для подальшого її стрімкого розвитку. Наступні роки «ОсвітаПоль» інтенсивно працювала над створенням широкої освітньої пропозиції, щоб задовільнити побажання кожного абітурієнта, беручи до уваги його індивідуальні потреби та фінансові можливості. За час своєї діяльності програма завоювала великий авторитет в українському та особливо польському академічному середовищі, тож нині співпрацює з найкращими університетами Польщі та представляє для студентів найширші пропозиції.

Напрямок «Студент Асистент» є одним із головних у діяльності програми «ОсвітаПоль». Фактично це опіка над студентами, які вже навчаються в Польщі. Важливість цього аспекту як для студентів, так і для їхніх батьків важко переоцінити. Адже переважна більшість першокурсників — неповнолітні, тож допомога в адаптації до незнайомого середовища є необхідною.

Крім того, упродовж наступних етапів навчання та проживання у Польщі студентам потрібна фахова підтримка у вирішенні актуальних питань та потреб. Студенти та їхні батьки почувають себе впевнено й захищено, знаючи, що «ОсвітаПоль» завжди поряд!

Курси польської мови точно не будуть зайвими для тих, хто планує навчатися в Польщі. «ОсвітаПоль» має у цьому хороший досвід, адже давно проводить підготовчі курси польської мови в Івано-Франківську — саме для вступу до навчальних закладів Польщі, трудової еміграції та отримання Карти поляка. Навчання відбувається на усіх рівнях — від «нуля» до В2. Заняття проводять досвідчені викладачі за спеціально розробленою програмою з використанням сучасних технологій.

Детальніше про вибір університету/спеціальності, правила та процес вступу, навчання, проживання, перспективи працевлаштування українських студентів у Польщі, а також про освітні тури, курси польської мови, переваги та послуги завжди можна дізнатись: 

Філіал «ОсвітаПоль» в Івано-Франківську

вул. Василіянок, 22 (приміщення СК «Галицька), 4 поверх

тел: 066 814 73 30, 067 239 44 81

www.osvitapol.info

Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні