Погляд

“Інформ-щеплення”: гастрономічні секрети та ключ до хорошого самопочуття (ВІДЕО)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
Лікар-дієтолог університетської клініки Івано-Франківського національного медичного університету Віра Бойчук під час карантину започаткувала онлайн-марафон здорового харчування.

У засобах масової інформації багато говорилося про спосіб життя, денний режим, які ліки потрібно вживати, але дуже мало уваги приділялося харчуванню і сну, свіжому повітрю. І саме тому був створений марафон здорового харчування Він складається з 4-х вебінарів, які учасники можуть переглянути в будь-який час для себе, пише Репортер.

“Перший такий період пандемії, я думаю, всі були дуже збентежені. Хтось десь не розумів цілісної картини та ситуації, хтось розумів, а хтось переоцінював, недооцінював. Але з кола медиків, зокрема, з моїх медиків і колег, кожний якось старався максимально долучитися до цього процесу в плані підтримки пацієнтів. Так, не було можливості контактувати, оглядати, але була можливість консультувати онлайн, відповідати на десятки телефонних дзвінків”, – розповідає Віра Бойчук.

Детальніше у відеосюжеті Канал 402

здорове харчування

Гастрономічні секрети і ключ до хорошого самопочуття. Лікар-дієтолог університетської клініки Івано-Франківський національний медичний університет Віра Бойчук під час карантину започаткувала онлайн-марафон здорового харчування. Для кого і навіщо – дивіться у новому випуску проєкту "Інформ-щеплення".

Posted by Канал 402 on 2020 m. liepos 9 d., ketvirtadienis

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Comments are closed.