У вівторок, 1 вересня, працівники Управління охорони водних біоресурсів та регулювання рибальства в Івано-Франківській області та громадські активісти затримали священика-браконьєра, який виловлював рибу електровудкою з річок області у великих масштабах.
Виконуючий обов’язки керівника установи Василь Жовнірович на місце затримання виїжджати відмовився, пише “Стик”.
“Завідувач сектору оперативної роботи управління Любомир Стрембіцький затримав браконьєра, який виловлював з Дністра червонокнижні види риби електроловом, – говорить громадський інспектор Ігор Корсун. – Масштаби збитків справді вражають, адже це понад сто кілограм риби. За п’ять років моєї роботи на посаді громадського інспектора з таким обсягом виловленої риби зіштовхнувся вперше. Обурює і той факт, що керівник управління відмовився виїжджати на місце затримання. Це означає, що браконьєрство в регіоні й надалі прикривається посадовцем”.
Comments are closed.