Відео Люди

З’явились нові симптоми COVID-19: на Івано-Франківщині переповнені реанімації (ВІДЕО)

Google+PinterestLinkedInTumblr
У реанімації Івано-Франківської обласної інфекційної лікарні немає вільних місць. Медзаклад одним із перших відчув на собі сплеск захворювань на COVID-19.

У реанімаційному відділені, яке розраховане на 8 ліжок, щоденно є 10 пацієнтів. Медики розповіли, що хворі у важкому стані та під’єднані до апаратів штучної вентиляції легень. Жоден з них не вакцинований, інформує 24tv.ua.

«В реанімацію поступають хворі, які без кисню обійтися не можуть. Практично одразу їх підключають не просто до кисню, а до апаратної неінвазивної вентиляції легень», – розповів завідувач реанімаційного відділу Василь Курилів.

Площа ураження – понад 60% і більше відсотків, – зауважив лікар.

Загалом у медзакладі нині лікують 70 хворих. Зокрема, у стаціонарі є 3 дітей. Вони переносять недугу трохи легше, ніж дорослі. Однак і діти також мають пневмонії.

Симптоматика коронавірусу дещо змінилася. Дедалі частіше пацієнти поступають із симптомами, схожими на кишкову інфекцію.

«У них блювота, нудота, розлади стільця – більша схильність до розрідження. У них температура (висока – 24 канал)», – зауважила лікарка Віра Капечук.

Попри це, є і люди зі звичними симптомами:

  • температура;
  • закладеність носа;
  • катаральні прояви;
  • кашель.

Кількість госпіталізацій в обласній інфекційній лікарні різко зросла наприкінці серпня. Наразі ситуація стабілізувалась. Однак медики прогнозують, що такий спалах може повторитися.

Єдиний спосіб вберегтися від важкого перебігу хвороби – вакцинація. Людей закликали не нехтувати можливістю зробити щеплення.

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Реклама партнерів:  

Comments are closed.