Люди

Звичайні герої. Прикарпатець Іван Нагорняк пішов добровольцем, щоб захищати своє

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

25-річний Іван Нагорняк народився в селі Красна Надвірнянського району. У червні 2022 року пішов добровольцем у військо. Наразі боєць служить в одному з підрозділів Держспецтрансслужби, виконує завдання у зоні бойових дій.

На фронті Іван Нагорняк з червня 2023 року. Разом з побратимами брав участь у звільненні сіл на Донеччині. Нещодавно за сумлінне виконання завдань Головнокомандувач ЗСУ Валерій Залужний нагородив його почесним нагрудним знаком «Золотий хрест». Сам Іван про це розповідає дуже скромно.

Він один із тисяч тих, кого ми називаємо мужніми захисниками, нашими героями. Звичайні герої з незвичайними історіями – Герої, що творять історію.

Отже, Іван Нагорняк, псевдо «Енді», солдат, стрілець 710 бригади охорони Державної спеціальної служби транспорту. Бліц-інтерв’ю з ним записала пресслужба бригади.

Ким був у цивільному житті?

Родом з Івано-Франківщини. Четверта дитина в сім’ї. Маю двох сестер і брата. Трудове життя розпочав з 16 років. Працював у будівельній бригаді підсобним робітником. З початком повномасштабного вторгнення перебував на заробітках у Чехії. Повернувся додому і пішов добровольцем до військкомату. У червні був мобілізований, потрапив до військового підрозділу Державної спеціальної служби транспорту. Військового досвіду не було зовсім. Пройшов навчання. Виконую завдання на Донецькому напрямку.

Читайте: Герої посеред нас. Прикарпатець Назарій Луканюк повернувся з Польщі, щоб захищати Україну

Як війна змінила звичайне життя?

Війна змінила життя, плани, пріоритети і цінності. Змінив професію. Сьогодні я захищаю свою Батьківщину. Наразі – це головне.

Твоє життєве кредо?

Моє кредо: Якщо не я, то хто?! Ми захищаємо своє. Ми маємо дбати про наше майбутнє, майбутнє наших дітей. Наш вибір – в якій країні нам жити і як жити.

Про що мрієш?

Мрію, щоб закінчилася війна, щоб Україна здобула перемогу, щоб всі живими і здоровими повернулися додому. Це найголовніша мрія для всіх українців сьогодні.

Що зробиш найперше після перемоги?

Приїду додому та якомога більше часу буду проводити з родиною.

Читайте: Залужний нагородив воїна з Івано-Франківщини «Золотим Хрестом»

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.