Люди Світ Фото

Звіжинського і Клицюк допустили до конкурсу на посаду директора ЦСМ (ФОТО)

Google+PinterestLinkedInTumblr

У вівторок, 2 серпня, відбувся повторний конкурс на посаду директора Центру сучасного мистецтва Івано-Франківська. Документи на конкурс подали двоє – колишній директор центру Анатолій Звіжинський та Ірина Клицюк – співавторка муралу “Україна єдина” на вулиці Мазепи у Франківську.

13682443_10154420667116350_1984746914_o

До складу конкурсної комісії увійшли шестеро з правом голосу, на чолі із заступником міського голови Олександром Левицьким, і секретар, яка не голосуватиме.

Члени комісії сьогодні на першому етапі конкурсу розглянули документи двох кандидатів – Звіжинського та Клицюк, про допущення до другого етапу конкурсу – дискусії претендентів.

Олександр Левицький зазначив, що щодо повноти і відповідності документів є зауваження до заяви Звіжинського, де він вказав посаду директора ЦСМ, на якій він уже не перебуває і подав не підписану автобіографію.

У підсумку роботи, комісія допустила до конкурсу обох заявників – Клицюк і Звіжинського.

1 серпня у ЦСМ закінчився договір оренди, і центр залишився без приміщення.

“Минулого тижня в ЦСМ навідувався міський голова Руслан Марцінків, який пообіцяв взяти на особистий контроль це питання і підшукати краще приміщення для центру. Однак, проблему з новим приміщенням вирішуватимуть, очевидно, коли стане відомо, хто очолить ЦСМ”, – пояснює Звіжинський.

Нагадаємо, що 17 червня конкурс на посаду директора міського Центру сучасного мистецтва вже відбувся. Однак тоді члени комісії не змогли прийняти рішення на користь жодного кандидата. На це місце претендували керівник народного аматорського театру “Думка” Сергій Сивачук і директор центру Анатолій Звіжинський. Відтак прийняли рішення оголосити повторний конкурс.

Разом з Левицьким до комісії увійшли заступник директора міського департаменту культури Михайло Коник, головний спеціаліст юридичного відділу Ірина Тарновська, голова громадської організації “Роса Карпат” Марія Чулак, директор об’єднання “Форумс” Микола Джичка, член Національної спілки фотохудожників Ростислав Кондрат і секретар – Христина Брожина, яка не має права голосу.

 

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Реклама партнерів:  

Comments are closed.