Люди

Зроби добро до Дня Миколая: онкохвора франківська патрульна потребує допомоги на останню крапельницю

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
Онкохвора молода мама, франківська патрульна Мар`яна Гавриляк у день святого Миколая, 19 грудня, отримає останнє введення препарату “герцептин”. Позаду 17 крапельниць. Опісля останної крапельниці не неї чекає невеличка планова операція для комфортного та безболісного життя.

Вартість планової операції до 27 тисяч гривень, пише Місто. Після неї Мар`яні потрібно обстежуватися згідно графіка. На препарат, який Мар’яні введуть 19 грудня, потрібно 55 тис грн. Кожен небайдужий може долучитися до допомоги і тим самим зробити подарунок на Миколая. Адже мріє онкохвора лише про здоров`я.

Нагадаємо, у липні 2016 року Мар`яні Гавриляк з Івано-Франківська, яка виховує 3-річний сина, діагностували агресивну форму раку грудей (2 стадія). Тоді у 2016, сума, яка потрібна була на лікування, вражала і здавалася недосяжною. На лікування уже витрачено близько мільйона. Позаду складна операція, хіміотерапії і 17 введень курсу Герцептин. При операції повністю видалили дві молочні залози, поставили інпланти. Жінці зробили розріз під рукою, щоб перевірити, чи не пошкоджені лімфатичні вузли. Після цього видалили сигнальний лімфатичний вузол, тому тепер у Мар`яни ще і проблеми з рукою, яка постійно набрякає і болить.

“Мені здається, як я пройду ще цих останні два введення препарату герцептин і як переживу цю операцію ще одну, то дихати почну на повні груди: від легкості, що мене уже нічого не обтяжує, – говорить Мар’яна. – Не хочеться згадувати про ті кошмарні дні, але тоді цей час мені здавався таким далеким і недосяжним. Колосальна робота була зроблена. Лікарі, які лікували, психологи, які наводили і наводять лад в голові, підтримка рідних, близьких і просто небайдужих людей, космічні суми грошей, які тоді здавалися непідйомними, шлях від зневіри до сильної віри — і дякувати Богу, людям і собі я є! Я — жива. І це завдяки вам усім. І що може бути важливішим за людське життя??? Нічого! Воно найцінніше. Можу сказати одне: спільними зусиллями ми можемо все зробити і все подолати. Я така вдячна всім цим людям, які зробили внесок в моє одужання. Люди, ви мені дали шанс на життя. Люди, я вас люблю і дякую. Та прошу чи не востаннє — допоможіть, залишилося три кроки”.

Якщо Ви хочете допомогти Мар`яні, то це можна зробити за вказаними реквізитами:

Картка ПриватБанку

4731 2127 0154 9148

Pay Pal:

[email protected]
(Контактна особа – Natalie Kurpel-Dosaeva)

GoFundMe: www.gofundme.com/2mb8v2yc

Офіційна група: www.facebook.com/groups/765853763517606

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.