Люди Статті

Заступник начальника франківської митниці потрапив у рубрику “Людина тижня”

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
Цього разу «Репортер» відзначає заступника начальника франківської митниці Сергія Сучака – за водіння нетверезим і просто класично хамську поведінку.

П’яні водії за кермом у Франківську, на жаль, досі доволі поширене явище. З початку цього року пат­рульні склали 735 протоколів на водіїв у стані сп’яніння. 30 із них – вдруге за рік. Втім, коли п’яним за кермом зупиняють посадовця, який ще й починає «качати права», це привертає посилену увагу.

Audi A6 поліція затримала на вулиці Січових Стрільців у ніч з 3 на 4 грудня. Автомобіль їхав по Незалежності крайньою правою смугою і мав би повернути на Лепкого, але поїхав прямо. Пат­рульні зупинили порушника, і тут виявилося, що він ще й нетверезий. За інформацією сайту «Курс», тим водієм був заступник начальника франківської митниці ДФС, начальник управління протидії митним правопорушенням та міжнародної взаємодії, радник податкової та митної справи І рангу – Сергій Сучак. Пасажири автівки, також нетверезі, і також були працівниками Державної фіскальної служби.

Але лише п’яною їздою не обійшлося: Сучак відмовився пройти освідчення на алкоголь, сказав, що ця процедура його принижує. Мало того, разом з пасажирами почав обзивати патрульних і погрожувати, мовляв, зателефонують начальнику обласної поліції Володимиру Голубошу й поскаржаться на нечемних копів. Тобто – класична ситуація з п’яним чиновником, який чомусь вважає себе вищим за закони та правила. Звідки така пиха?

Колишній заступник мера Франківська з однопартійцями побив у парламенті “слугу народу” (ВІДЕО)

За даними з сайту ДФС, Сергій Сучак народився 20 травня 1975 року в Києві. Закінчив Київський національний торговельно-економічний університет за спеціальністю товарознавство та експертиза в митній справі, отримав кваліфікацію – товарознавець-експерт. Спочатку працював інспектором Київської спеціалізованої митниці, а далі – на інших митницях по Україні. Свою нинішню посаду в Івано-Франківську Сучак зайняв у червні 2018 року. У податковій декларації за 2018 рік Сергій Сучак вказує автомобіль «Хонду», квартиру в Києві, кілька земельних ділянок спільної власності й будинок, записаний на дружину.

Після пригоди за кермом пат­рульні склали протокол за статтею 130 КУпАП (Керування транспортними засобами особами, які перебувають у стані алкогольного, наркотичного чи іншого сп’яніння). За це Сергію Сучаку світить штраф у 600 неоподатковуваних мінімумів (10200 грн), а також заборона керувати транспортними засобами на один рік.

Відважні франківські школярки потрапили у рубрику “людина тижня” (ФОТО)

Сподіваємося, що таки буде суд і все закінчиться за законом, а не «як у нас це часто буває». Бо в результаті довгого й ретельного слідства може раптом виявитися, що то насправді патрульні їхали на фірі п’яними, порушували всі можливі правила й горланили російську попсу, а відважний митник кинувся припиняти це неподобство… і постраждав.

Фото зі сторінки Сергія Сучака у соцмережі Facebook

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.