Люди

Зарплата – від 7000 грн. Ярмошук розповів франківцям про службу за контрактом

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

У четвер, 13 жовтня, у залі нарад військкомату відбувся брифінг щодо виконання прийому громадян на військову службу за контрактом.

“Зараз немає потреби у проведенні сьомої хвилі мобілізації, оскільки ми залучаємо людей на військову службу за контрактом, – зазначив комісар. – З початку 2016 року на військову службу за контрактом у ЗСУ прийняли більше 53 тис. людей, з них більше 6 тис. офіцерів”.

DSC_3307

Ярмошук зазначив, що зараз військовий комісаріат продовжує прийом на службу чоловіків віком від 18 до 60 років та жінок від 18 до 50 років. Грошове забезпечення – від 7000 гривень на місяць.

Старший офіцер відділу по роботі з особовим складом військової частини В 3950 (м. Коломия) Ігор Ємць каже, що їх бригада сформувалась ще минулого року та вже має значні успіхи у зоні АТО.

“Ви маєте розуміти, що війна рано чи пізно закінчиться. І закінчиться нашою перемогою. Я вважаю, що мешканцям області добре проходити службу тут, а не в інших областях”, – зазначив Ємць.

Старший офіцер розповів і про особливості служби у військових частинах. Каже, що робочий тиждень складає 40 годин, тому після служби є час відпочити, та навіть поїхати на вихідні додому.

Для тих, кого вперше прийняли на військову службу за контрактом, встановлюють такі строки військової служби в календарному обчисленні:

  • рядовий склад — строком на 3 роки;
  • сержантський і старшинський склад — від 3 до 5 років залежно від згоди сторін.

Крім того, при переїзді до нового місця військової служби в інший населений пункт виплачується грошова допомога у розмірі 100% місячного грошового забезпечення на військовослужбовця та 50% місячного грошового забезпечення на кожного члена сім’ї.

Для контрактників, які проходять військову службу в зоні проведення АТО, встановлена додаткова грошова винагорода від 1200 до 4000 грн. Крім того, для тих мешканців Івано-Франківська, хто прийняв рішення вступити на військову службу за контрактом, встановлена одноразова грошова допомога в розмірі 4000 грн за рахунок коштів місцевого бюджету.

Якщо хочете служити за контрактом: м. Івано-Франківськ, вул. Княгинин, 20, міський військовий комісаріат. Телефони: 75 46 43, 067 371 01 42.

Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні