Люди

Захисник Тарас Микитин отримав медаль «За заслуги перед Прикарпаттям»

Google+PinterestLinkedInTumblr

За мужність та героїзм, які Тарас Микитин проявив у боях за Україну, він отримав в ОВА найвищу нагороду області – медаль «За заслуги перед Прикарпаттям». Медаль від імені голови Івано-Франківської ОВА Світлани Онищук захиснику вручив її заступник Віталій Ільчишин, пише Репортер.

Микитин

Прикарпатець Тарас Микитин почав боротися за Україну з 2014 року. Він брав участь в антитерористичній операції в складі 122-го окремого аеромобільного батальйону 81 десантно-штурмової бригади до 2015 року.

З початком повномасштабного вторгнення боронить Україну в складі 80 окремої десантно-штурмової бригади. Солдат Тарас Микитин – учасник боїв на півночі, півдні, зараз дає відсіч ворогу у боях на сході.

У п’ятницю, 21 квітня, заступник голови ОВА Віталій Ільчишин зустрівся з бійцем та його дружиною.

за заслуги перед Прикарпаттям

Подякував воїну за вірність присязі, за те, що ми маємо можливість жити та працювати, – повідомляє Ільчишин.

Нагадаємо, у квітні 2023 року медалі “За заслуги перед Прикарпаттям” також отримали матір загиблого бійця Артура Піруса та чотири бійці бригади «Едельвейс», які звільняли північні території нашої країни. Відзнаки вручили молодшому сержанту Роману Виннику, солдату Андрію Міщанчуку, старшому сержанту Роману Парцею та старшому солдату Володимиру Резі.

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Реклама партнерів:  

Comments are closed.