Люди

Загинув руфер, якого звинувачували в розфарбовуванні зірки в Москві у синьо-жовтий

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

У російському регіоні Кабардино-Балкарія в суботу, 1 грудня, загинув російський бейсджампер Олександр Погребов, якого звинувачували в розфарбовуванні радянської зірки в Москві в кольори українського прапора.

Про це повідомили в групі DvizhuhaClub, в якій Погребов працював інструктором, пише НВ.

«При стрибку в Баксанській ущелині загинув Саша Погребов. Подробиці і інформація про похорон буде пізніше», – йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, що Олександр Погребов – один із чотирьох підозрюваних у справі про фарбування зірки на сталінській висотці та встановлення прапора України.

Вранці 20 серпня 2014 року невідомі вивісили на шпилі сталінської висотки український прапор розміром 3 на 6 метрів і почали фарбувати зірку, що вінчає шпиль, у жовто-блакитні кольори.

Московська поліція за гарячими слідами затримала підозрюваних. Серед них – Погребов Олександр 1981 року народження, Олексій Шірокожухов 1988 року народження, який загинув у серпні 2017 року у Швейцарії, Євгенія Короткова  1988 року народження і Анна Лепешкіна 1989 року народження.

22 серпня 2014 року відомий український руфер Mustang Wanted опублікував заяву про те, що саме він перефарбував зірку, а четверо обвинувачених «найсправедливішим у світі» судом в РФ в хуліганстві невинні.

Пізніше російський суд виправдав підозрюваних і постановив виплатити їм понад 2 млн рублів за незаконне кримінальне переслідування.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.