Люди

Загальноміська толока у Франківську відбудеться 13 квітня

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
У суботу, 13 квітня, в Івано-Франківську відбудеться загальноміська толока.

Про це під час оперативної наради у міського голови повідомив директор департаменту житлової, комунальної політики та благоустрою Михайло Смушак, пише “Репортер”.

«13 квітня о 9.00 ми розпочнемо в Івано-Франківську загальноміську толоку. Вона пройде на 33 локаціях, понад 1600 людей буде залучено”, – каже Смушак.

У списку територій, визначених у департаменті комунальної, житлової політики та благоустрою – парки, сквери, береги річок і озер, інші зелені або ж занедбані зони у всіх мікрорайонах міста.

Михайло Смушак розповів, що міський голова та його заступники працюватимуть у сквері “Первоцвіт”, що в мікрорайоні Пасічна. Там збиратимуть сміття і садитимуть квіти. На толоку вийдуть і представники Нацгвардії.

“Є таке прохання – попрацювати з промисловими виробниками. Я думаю, мінімум 20 вийдуть поприбирають. Заклади освіти – щоби ПТУ вийшли. Зверніться до партій і громадських організацій – запропонуйте їм взяти якісь мікрорайони. І з секретаріату міської ради залучити”, – дав доручення Смушаку міський голова Руслан Марцінків.

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні.
Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.