Люди Світ

За 2015 рік на Франківщині оформили 105 тисяч закордонних паспортів

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

У середу, 24 лютого, на засіданні постійної комісії обласної ради з питань європейської інтеграції, міжнародного співробітництва, інвестицій та розвитку туризму розповіли про оформлення закордонних паспортів. За словами заступника начальника управління Державної міграційної служби України в області Ореста Рудницького, за два місяці 2016 року іванофранківці оформили 20 тисяч паспортів для виїзду закордон.

383938895[1]

“Якщо дивитися статистику за попередній рік, то Франківщина займає четверте місце по кількості оформлених закордонних паспортів – 105 тисяч. Перед нами тільки Київ, Одеса та Харків”, – говорить Рудницький.

В області, повідомляє Орест Рудницький, є десять пунктів прийому документів на оформлення закордонного паспорта. Відповідних пунктів, каже, немає у Верховині, Снятині, Рогатині, Яремче, Рожнятові та Тлумачі.

“Жителям цих міст треба їхати в сусідні райони: Надвірну, Калуш, Коломию”, – зазначає Рудницький.

Дітям до 16 років, додає він, закордонний паспорт громадянина України роблять на чотири роки. Тим, хто старше 16, – на десять.

Крім того, заступник начальника управління Державної міграційної служби України в області повідомив, що з початку року понад дві тисячі дітей оформили ID-картки, які з 2016 року є повноцінною заміною паспорта громадянина України.

Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні