Люди

З узбережжя в Каннах – в окопи. Історія верховинця з позивним «Француз»

Google+PinterestLinkedInTumblr

41-річний боєць мінометного розрахунку Верховинського батальйону «Француз» отримав свій позивний, тому що дев’ять років працював у Франції. П’ять з них – у Парижі, чотири – у Каннах.

Саме в Каннах, на середземноморському узбережжі, його і застав початок великої війни в Україні, пишуть на сторінці 102 окрема бригада Сил територіальної оборони ЗСУ Івано-Франківщини.

Читайте також: Бойовий медик «Айболит». Любомир Дроняк з Верховини – про перше плече евакуації

 Я прийняв рішення повернутись в Україну, адже в мене тут сім’я, друзі. Приїхав з Франції 24 квітня, пішов у ТрО і через тиждень був уже в мінометній батареї. Мені дуже подобається наш колектив, наше командування – це і наш командир батареї, і командир батальйону – молоді офіцери з дуже хорошим відношенням до підлеглих. Нам ставлять завдання, ми виконуємо їх – вражаємо ворожі окопи, бліндажі, живу силу. Намагаємось знищити якнайбільше ворогів. Нещодавно в нас з’явилась у підрозділі ще й гармата «Рапіра» і наша бойова міць збільшилась.

Я іноді спілкуюсь з колишніми співробітниками, з директором, і він мені каже, що моє місце зберігається за мною, і я можу повернутись в будь-який момент, – каже Француз.

Читайте також: Бойова родина Потяк з Бистреця. Батько з донькою воюють за загиблого сина

Французька фірма підтримує Україну, нещодавно колишній директор бійця виділив гроші на акумуляторні батареї для дронів мінометного підрозділу.

Також багато наших заробітчан та переселенців у Франції активно займаються волонтерською діяльністю і допомагають хто як може.

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.