Люди

З початком війни центр Святого Луки надав близько 2500 безкоштовних послуг

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
Лікувально-діагностичний центр св. Луки продовжує безоплатно надавати послуги усім, хто потребує медичної допомоги.

З початком війни медичний персонал медичного центру Святого Луки надав близько 2500 безкоштовних послуг та ще 430 згідно з реформою. Зазначимо, що медичною допомогою скористалося 140 біженців та понад 800 місцевих жителів, пише Репортер з посиланням на пресслужбу Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ

Святого Луки новини Івано-Франківська

Серед запитів, що виникають найчастіше – загальна оцінка стану організму дітей і дорослих: прийом педіатра і терапевта, загальні клінічні аналізи, діагностика та консультації різнопрофільних спеціалістів.

Читайте також: Хаб стійкості. П’ять простих способів впоратися з тривогою (ВІДЕО)

Святого Луки новини Івано-Франківська

У центрі працюють 42 лікарі: кардіологи, терапевти, педіатр, рентгенологи, травматологи, ендокринолог, невропатолог, психотерапевт, гастроентеролог, фізіотерапевт, гінекологи, уролог, дерматовенеролог, мамолог-онколог, ендоскопіст, отоларинголог, офтальмологи, інфекціоніст, лікарі УЗД, лікар функціональної діагностики та лікарі-лаборанти.

Отримати їх послуги можна у простий спосіб – достатньо зателефонувати чи прийти, щоб записатися на прийом – (098 417-88-31; 050 940-07-81; 0342 72-47-31). При собі потрібно мати документ, що засвідчує особу.

Святого Луки новини Івано-Франківська

Окрім надання послуг, працівники клініки займаються волонтерством та допомагають як фізично, так і морально усім потребуючим в цей нелегкий час. Крім того, певну частину чоловічого колективу вже мобілізували до ЗСУ. Працівники спільно моляться на роботі, та цілими родинами вдома за мир та наше військо, за людей, які перебувають в гарячих точках.

Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні