Люди

З Інни Грищенко, яку прослуховували у “справі Шеремета”, зняли електронний браслет

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
З колишньої військової Інни Грищенко, телефонні розмови якої прослуховувалися у “справі Шеремета”, зняли електронний браслет.

Браслет вона носила як підозрювана у замаху на бізнесмена з Івано-Франківщини. Про це повідомив її адвокат Віталій Ковальчук, пише Суспільне.

“У Інни Грищенко 15 липня закінчився запобіжний захід, який було обрано раніше – цілодобовий домашній арешт. Відповідно і закінчилися зобов’язання,покладені на неї у зв’язку з арештом – носіння електронного браслету, який було знято на наступний день. Зараз щодо неї не обрано запобіжного заходу, жодних зобов’язань щодо неї не встановлено, браслет відсутні”, – повідомив Ковальчук.

За словами адвоката, ця ситуація пов’язана з тим, що за законом особа може перебувати під домашнім арештом не більше пів року. В останній день дії запобіжного заходу (15 липня) прокуратура подала клопотання про зміну запобіжного заходу на заставу у розмірі 168 тисяч.

Ковальчук повідомив, що суд переніс на 24 липня розгляд клопотання про застосування щодо Інни Грищенко нового запобіжного заходу.

Адвокат заявив, що нібито причетність Інни Грищенко та її чоловіка до справи вбивства журналіста Павла Шеремета є “недостовірною інформацією”.

“Родина Грищенків не причетна ні до справи кримінальної щодо розслідування “справи Шеремета”, ні до вчинення його вбивства. Жодних офіційних звинувачень (Грищенкам – ред.) не було висунуто. Я так розумію, що вони (слідство у “справі Шеремета” – ред.) абсолютно відмовились від таких тверджень”, – сказав Ковальчук.

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.