Люди

З Франківська 43 дитини військових поїхали на відпочинок до Польщі

Google+PinterestLinkedInTumblr
43 дитини з Івано-Франківської громади вирушили на відпочинок у польське місто Рибник. У літньому таборі вони проведуть два тижні.  Поїздка є безкоштовною завдяки партнерству Франківська й Рибника, повідомив міський голова Руслан Марцінків.
З Франківська 43 дитини військових поїхали на відпочинок до Польщі
Це діти військовослужбовців, які загинули, отримали поранення або наразі боронять Україну на фронті. Я хочу подякувати містам-побратимам, що приймають дітей наших Героїв, – пише Руслан Марцінків. – Дякуємо за співпрацю не просто на папері, а за конкретні справи в час війни. Наразі польські, угорські, чеські, словацькі міста приймають дітей на відпочинок. Це хороші враження для дітей. Тому що для когось це, може, перша поїздка за кордон, для когось може бути друга чи третя, але все одно це нові знайомства, нові враження. Це важливо. Нам важливо підтримувати зараз захисників, підкреслити їх подвиг.
З Франківська 43 дитини військових поїхали на відпочинок

За словами міського голови, пріоритет у поїздках надають дітям загиблих. Також – дітям захисників, які отримали поранення та інвалідність 1,2 групи, та учасників бойових дій, які захищають Україну зараз.

Читайте: Енергія танців. У Бурштині Олена Харченко з сином вчать дітей перемагати

Ця група дітей повернеться з відпочинку 14 липня. Того ж дня відкриється другий заїзд у таборі в Рибнику. У наступній групі будуть 45 дітей.

З Франківська 43 дитини поїхали на відпочинок до Польщі

Читайте Голоси війни. Ольга Жидкова: “Війна забрала багато, але дала ще більше – сили продовжувати”

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.