Люди

З Червоної Поляни до Франківська: історія евакуації дітей з прифронтового села

Google+PinterestLinkedInTumblr

У вересні «Репортер» писав історію про хлопчика Олексія з села Червона Поляна на Харківщині. На власному подвір’ї його поранило осколком. Сім’єю заопікувалися військові, які підключили до справи франківських волонтерів. І от нині історія отримала продовження – хлопчик з сестрою, братом і мамою переїхали до Франківська, у «Прихисток», створений тими ж волонтерами.

З Червоної Поляни до Франківська: історія евакуації дітей з прифронтового села

Влітку хлопчика поранило осколком – покалічило ногу. Він був біля сараю, в якому мама доїла кіз. Мама після того, як перемотала сину ногу кофтою, кинулася до наших військових за допомогою. Саме військові відвезли Олексія в лікарню. А потім заопікувалися сім’єю, де є ще двоє дітей.

Про переїзд сім’ї повідомила у мережі засновниця БО «Час добра і милосердя» Валерія Кушніренко:

4 вересня до нас звернулися наші Захисники, які попросили про допомогу для родини, яка проживає в селі Червона Поляна Харківської обл. Тоді ми зібрали цілий бус гуманітарної допомоги та вирушили до того самого села. Наші волонтери особисто відвідали родину, в якій проживає Олексій, привезли хлопчику омріяний смартфон, а також усі необхідні речі для усієї родини.

Ще тоді, додає Валерія, волонтери намагалися вмовити родину виїхати з прифронтової зони, але не вдалося. Та весь цей час наші військові були поруч з селом і тримали зв’язок з сім’єю, так само на зв’язку були й франківські волонтери.

«Дякуєм, що не забули»: Історія однієї волонтерської поїздки з Франківщини на Харківщину

“Зустрічай! Вони виїхали до вас” – в телефонному дзвінку повідомляє мені наш воєнний! – І от, вчора ми зустріли нашу нову родину з далекої Харківської області! Змучені, голодні та зовсім без речей вони сіли в потяг та вирушили до Франківська. Надюша, Олексій, Максим наважилися та приїхали разом з мамою до нас, до нашого Прихистку!

Про те, як створювався “Прихисток”, можна прочитати нижче.

Мамі й дитині – як у Загвізді облаштовують «Прихисток»

Щиро радіємо, що змогли достукатися, що змогли все ж таки забрати дітей від жахіття війни! Родина у безпеці та поступово зможе реабілітовуватися.

новини Франківська

Безмежна вдячність та низький уклін нашим Захисникам, які не тільки боронять нашу землю, а й підтримують сім’ї та дітей, які опинилися в центрі бойових дій! – додає Валерія Кушніренко.

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Реклама партнерів:  

Comments are closed.