Люди Розваги Світ Фото

Їде. Павел Альтгамер закрив «Конгрес рисувальників» у Франківську

Google+PinterestLinkedInTumblr

Відомий польський художник та скульптор Павел Альтгамер закрив «Конгрес рисувальників» та подарував місту шість скульптур.

Нагадаємо, що з 12 по 20 травня у місті відбувалося неймовірна подія – «Конгрес рисувальників» під керівництвом художника світового рівня Павела Альтгамера та його команди – митців з Польщі, Німеччини та США.

Всього конгрес тривав дев’ять днів. За цей час будь-хто міг прийти на другий поверх готелю «Дністер» та помалювати з іменитими художниками. Адже спілкування через мистецтво було головним меседжем цього конгресу.

«Ці дев’ять днів були максимально яскравими, насиченими подіями, людьми, розмовами та знайомствами, – розповідає співорганізатор події Лілія Гоголь. – Захід відвідало дуже багато людей. Кількість певно вимірюється в тисячах. Приїздили гості з інших міст, інші художники. Ця подія об’єднала навколо себе велику кількість людей, вона заявила про місто дуже яскраво».

Павел Альтгамер зі своєю командою подякували франків ям за можливість разом помалювати та поділилися позитивними враженнями.

До речі, Павел Альтгамер подарував «Теплому місту» шість скульптур. Поки вони будуть знаходитись у приміщенні готелю «Дністер». Далі ці скульптури планують розміщувати у публічному просторі.

Організатори Арт-резиденції вже думають, хто буде резидентом наступного мистецького проекту.

Також за словами організаторів, приміщення на другому поверсі готелю «Дністер» півроку буде слугувати такою собі відкритою галереєю.

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Реклама партнерів:  

Comments are closed.