Люди Фото

Якість, ціна, емоція та економічність. У Франківську відкрили автосалон Fiat (ФОТО)

Google+PinterestLinkedInTumblr

Салони Fiat є майже в усіх обласних центрах України, а відтепер — і в Івано-Франківську. У четвер, 27 липня, у мікрорайоні Пасічна (Галицька, 80А) урочисто відкрили автосалон «Альянс-А» — офіційного дилера Fiat на Прикарпатті.

«Хто обирає Fiat, той отримує, в першу чергу — сучасний автомобіль, емоцію від дизайну та економічність від двигуна, — каже Михайло Горбачов, директор компанії. — З боку «Альянс-А» можу гарантувати низьку ціну та якісне обслуговування на кожному етапі — від вибору й купівлі до моменту, коли машині вже 5-10 років».

Від сьогодні компанія офіційно представляє інтереси Fiat з сервісного обслуговування. Тепер власники автомобілів цієї марки, яких на Прикарпатті є близько тисячі, можуть завітати за адресою Калуське шосе, 2К та отримати якісне техобслуговування. Скористатися гарантійною підтримкою можуть і власники автівок, що придбані за межами Івано-Франківська. Особливо актуально це буде для туристів, які захочуть відвідати Прикарпаття.

Крім того, компанія «Альянс-А» заручилася підтримкою таких партнерів, як страхова компанія «Уніка» та банк Crédit Agricole. За словами Михайла Горбачова, саме завдяки їм клієнти, які захочуть придбати авто у новому салоні, крім усього іншого, отримають і хороші умови страхування й фінансування.

«Для перших п’яти клієнтів ми підготували спеціальні пропозиції, — говорить директор СК «Уніка» Олена Павлюченко. — Вони отримують страховий поліс від нашої компанії — безкоштовно. Крім того, для інших є пропозиція на три місяці — з гарною ціною з автострахування КАСКО».

Любомир Ерстенюк, керівник напрямку малого й середнього бізнесу банку Crédit Agricole, каже, що й під кредитування підписані спеціальні умови.

«Суть у тому, що на один рік передбачена нульова відсоткова ставка, — говорить Ерстенюк. — Та навіть якщо клієнт забажає отримати фінансування на придбання Fiat на кілька років, то й тут ставки пільгові. На другий рік — приблизно 5,5% річних, на три роки — 9-10%. Максимальна ставка — 15-16%річних у гривні, на сім років».

За словами Любомира Ерстенюка, ці умови кредитування розроблені спеціально для співпраці з Fiat — і міняти їх не планують.

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.