Люди

Як вибрати ліжечко трансформер для новонародженого?

Google+PinterestLinkedInTumblr

cute-baby-home-bed

З моменту, як батьки дізнаються про вагітність, вони вже готуються меблювати дитячу кімнату малюка. Одним з найпопулярніших варіантів спального місця – ліжечко трансформер https://babymax.com.ua/krovatki-transformery. У чому їх переваги та як вибрати комфортний варіант для малюка та для батьків?

Дитяче ліжко трансформер – фаворит сучасних батьків.

Популярність цього варіанта спального місця пояснюється великою кількістю переваг:

  1. Доступність. Дитячі магазини надають величезний вибір дитячих ліжок трансформерів для малюків. Їх ціна найчастіше бюджетна.
  2. Практичність. 90% таких виробів підійдуть для дітей від народження і до 15 років (залежно від комплектації та моделі)
  3. Багатофункціональність. Виробники доповнюють ліжечка корисними функціями, які спрощують процес догляду за малюком.

Дитяче ліжечко трансформер найчастіше поєднують у собі такі атрибути: комод, столик та стільчик для годування, підліткове ліжечко та манежик для ігор.

Ознайомившись з перевагами даної категорії товару, саме час дізнатися на які параметри варто звернути увагу.

Матеріал. Більшість виробників використовують як основний матеріал – натуральне дерево бук. Також можливе використання ДСП. Вони безпечні для здоров’я дитини та досить міцні. Пов’язано це з тим, що ліжко трансформер дитяче розраховане на 5-15 років використання.

Безпека. Крім використання натуральних матеріалів, виробники намагаються робити форму ліжок безпечною для малюків.

Функціонал. Найпопулярнішими функціями, які часто додають виробники, є: маятниковий механізм гойдання, ящик для дитячої білизни, фіксатор маятникового механізму, регулювання дна та опускна боковина. Маятниковий механізм гойдання дозволить малюку швидше заснути. За потреби механізм можна зупинити спеціальним фіксатором. Скринька для білизни стане надійним місцем для зберігання дитячих дрібничок. Опускна боковина дозволить використовувати ліжко як диван. А можливість регулювання рівнів дна ліжка для більш безпечного та комфортного використання.

Практичність. Цей параметр безпосередньо залежить від кількості атрибутів, в які виріб може трансформуватися.

Якщо Ви вирішили купити ліжечко трансфомер, рекомендуємо звернутися до спеціалізованих дитячих магазинів. Наприклад, у Babymax Ви знайдете великий асортимент варіантів ліжок трансформерів і вибрати найкращий варіант.

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Реклама партнерів:  

Comments are closed.