Люди

Як вибрати годинник?

Google+PinterestLinkedInTumblr
Наручний годинник – це аксесуар, який не втрачає свого значення протягом багатьох років. Хронометр не тільки показує час з великою точністю. Цей аксесуар завжди був атрибутом успішних і впевнених у собі людей з гострим почуттям стилю, образом вишуканості та аристократизму.

Цей пристрій важливий для всіх. Для дітей годинник – це не лише іграшка, а й засіб пізнання світу. Але перед тим, як купити годинник, потрібно врахувати кілька важливих факторів. Ось найважливіші критерії, які слід враховувати при виборі аксесуарів. Країна, в якій був розроблений механізм. Країнами, що виробляють найбільш надійні та якісні годинникові механізми є Швейцарія та Японія. Вартість залежить від точності та довговічності механізму. Тому, вибираючи аксесуар, слід спочатку поцікавитися країною-виробником його «серця», а вже потім оцінювати дизайн і функціональність пристрою.

Кварцовий або механічний годинник

Основною відмінністю кварцових годинників від механічних є енергія, що живить привід. Кварцові хронометри – це джерело для акумулятора, який живить електронний і кроковий. Щосекунди блок посилає сигнал на двигун. Кристалічний кварц забезпечує стабільність частоти генерованих імпульсів і точність. Крім того, акумулятор розрахований на декілька років експлуатації.

Механічний годинник використовує гвинтову пружину в закругленій трубці. Коли годинник запускається, пружина обертається, а коли вона перебуває в стані спокою, пружина активує барабан, обертання якого запускає всі рухи. Матеріал корпусу Для виготовлення корпусів годинників використовують різні матеріали, які відрізняються міцністю, надійністю, зовнішнім виглядом та ціною.

Вартість хронометра залежить від якості сировини. Основні матеріали:

  • пластик.
  • латунь.
  • титан.

У деяких випадках позолота може бути використана для виготовлення корпусу годинника. Герметичні водонепроникні годинники слід відрізняти від водонепроникних моделей. У першому випадку хронометр може витримувати малу частину води. Миття рук або злива не зашкодять вашим водонепроникним годинникам. Однак якщо приймати душ, або довго знаходитись під водою, волога може проникнути у корпус та пошкодити механізм.

На жаль, якщо ви бачите слова “водонепроникний”, ви можете стрибнути у воду, щоб поплавати. Після цього це не матиме дуже приємних наслідків. З цією етикеткою виробник зазвичай надає число, яке відповідає питомому тиску води, який може витримати аксесуар.

Тиск вимірюється в атмосферах. Одна атмосфера відповідає тиску в водяному стовпі в 10 метрів (але це не завжди означає, що годинник можна занурювати на таку глибину).

Циферблат

Скло – надзвичайно важлива частина годинника. Захищає пристрій від потрапляння пилу в механізм, від вологи і негативних зовнішніх впливів. Пил невидима неозброєним оком, може навіть вимкнути годинник. Скло також захищає циферблат від незначних механічних впливів. Прозорість скла – важливий критерій.

При виробництві зазвичай використовується три основних типи скла:

  • пластикове (ГЕЗАЛОВ),
  • мінеральне скло (штучне скло),
  • сапфірове скло (синтетичне і штучне сапфір).

Щоб годинник був більш помітним, часто використовується покриття антивідблиску. Якість годинника також залежить від товщини і якості скла.

Великий вибір годинників для чоловіків, жінок на дітей представлений в інтернет-магазині «Бест Тайм». Можна підібрати модель за ціною, дизайном, функціональними можливостями, матеріалом, брендом. Кожен може отримати аксесуар, про який завжди мріяв, щоб почувати себе більш стильним та впевненим в собі.

На правах реклами

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.