Люди

Як відрізнити натуральне волосся від синтетичного

Google+PinterestLinkedInTumblr

Вибір волосся для перуки – відповідальний етап, від якого залежить зовнішній вигляд і тривалість носіння. Сучасні технології дозволяють зробити синтетичне волосся максимально природним, проте в якості вони завжди будуть поступатися натуральним. Якщо ви не знаєте, де недорого в Україні, зокрема в Києві, купити слов’янське волосся, загляньте в інтернет-магазин Zirkova https://zirkova.com.ua/g8412215-naturalnye-pariki.

Особливості текстури натурального та синтетичного волосся

На першому етапі оцінки натуральності волосся проводиться їх візуальний огляд і визначення на дотик. Недорогі штучні пасма мають яскраво виражений синтетичний блиск, який буде помітним навіть не професіоналам. Волосинки в перуках лежать одна до одної, але поступаються натуральним у густоті. Натуральне волосся не таке слухняне, у недорогих перуках можуть бути видно посічені кінчики, блиск помірний, а на освітлених може і зовсім бути відсутнім.Якщо є така можливість, акуратно перетріть між пальцями невелике пасмо. Натуральне волосся не видає звуків, що шарудять і не чіпляються один за одного. Синтетичним властивий легкий скрип, при сильному стисканні вони ще деякий час залишаються в заданому положенні і потім приймають первозданну форму.

Визначення натуральності недорогих перук

В Україні часто можна зустріти перуки із синтетичного волосся, яке при візуальному огляді мало чим відрізняється від натурального. Найчастіше такі волокна імітують «слов’янку» за структурою та відтінками. Попросіть пару волосинок з перуки і підпаліть їх. Навіть найякісніша синтетика, що ввозиться в Україну, плавитиметься або горітиме ігристим полум’ям, вичерпуючи запах пластику. Натуральне, у тому числі і слов’янське волосся, при горінні має мерехтливе полум’я і запах підпаленого пір’я.

Ціна – визначальний фактор натуральності волосся в Україні

Навіть недорогі натуральні перуки не можуть мати вартість нижче середньої по ринку, незалежно від того, де вони купуються, у Києві чи глибинці. Наприклад, вартість натуральної перуки зі слов’янського волосся завдовжки 35 см та масою 110 г становить від 7000 грн. Якщо ціна, підібраної вами перуки значно нижча, швидше за все, у вас в руках синтетичне волосся.Звертайте увагу на місце покупки волосся в Україні. Випадкові оголошення про продаж слов’янського волосся не обіцяють нічого хорошого. Вибирайте магазини, які спеціалізуються на продажу перуки, а також навчальні центри, які закуповують волосся та перуки для своїх учнів та дорожать своєю репутацією. На щастя, таких чимало у Києві та по Україні.

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Реклама партнерів:  

Comments are closed.