Люди

Як у Франківську отримати допомогу пенсіонерам, дітям військових та людям з інвалідністю

Google+PinterestLinkedInTumblr

В Івано-Франківській громаді діє програма допомоги 70+ з нагоди дня народження. Якщо вам чи вашим близьким (цього року) вже виповнилось 70 та більше років – подавайте заяву на отримання грошової допомоги.

Суми виплат варіюються згідно з віком – від 500 до 5000 гривень. Важливо: по допомогу можна звертатись тільки після Дня народження, пише Репортер з посиланням на Facebook-сторінку міського голови.

Щоб отримати кошти потрібно звернутися у ліцей №3, що на вулиці Івана Франка, або у селах громади – у ЦНАПи. Там потрібно написати заяву і мати із собою копію паспорта, копію ідентифікаційного коду та копію рахунку, куди переказувати кошти.

Для дітей військовослужбовців (до 18 років) Івано-Франківської громади є програма допомог до Дня народження. Батьки можуть написати заяву одразу після Дня народження дитини. Для цього один із батьків повинен звернутися зі своїм паспортом, ідентифікаційним кодом, свідоцтвом про народження дитини, а також документом, який підтверджує, що один з батьків бере участь у захисті України у складі ЗСУ чи добровольчих формувань.

Також допомогу від міста можуть отримати люди з інвалідністю І та ІІ групи (для ІІ групи за умови, що станом на 1 січня 2022 року вони отримували пенсію не більше ніж 2999 тисяч гривень).

Окрім того, люди з інвалідністю І та ІІ групи, пенсіонери 70+ та батьки, що виховують дітей з інвалідністю можуть отримати продуктові набори. В набір входять найнеобхідніші продукти довготривалого зберігання: олія, цукор, крупи та ін. Необхідно звернутися в департамент соціальної політики, що на вул. Грушевського, 29 (каб.1).

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Реклама партнерів:  

Comments are closed.