Люди

Як швачці знайти багатих клієнтів

Google+PinterestLinkedInTumblr

Якщо ви, плануючи заробляти на індивідуальному пошитті одягу, не хочете перетворитися на рабиню швейної машинки, що за жалюгідні копійки цілодобово, без вихідних, свят і відпусток, що просиджує за робочим столом, потрібно з самого початку орієнтуватися на преміум-замовників. Про кого йдеться?

Справа в тому, що більшість наших людей до швачок-надомниць ставиться як до філії якоїсь азіатської підпільної фабрики, що строчить дешевий ширвжиток за сущі копійки. Тому більшість клієнтів, що звертається до швачки, планує заощадити істотну суму. На таких замовленнях ви не тільки не заробите, а й підірвете імідж, а заодно і здоров’я.

Потрібно прагнути працювати з преміум-замовниками, яким важлива ідеальна якість, а ціна особливої ролі не відіграє. Для них немає значення, яку ціну за свою послугу ви озвучите – 2 тисячі гривень або 8 тисяч. У їхньому розумінні це цифри одного порядку. Ви ж, наприклад, не підете до іншого супермаркету, щоб купити там пакет кефіру на 50 копійок дешевше. Також справа і з преміум-замовниками, які мають принципово інший рівень доходу, ніж основна маса наших співвітчизників.

Однак, щоб отримати таких клієнтів, доведеться створити для цього певні умови.

Обладнання

Ви повинні придбати пристойну техніку. За допомогою каталогу інтернет-магазину можна підібрати і купить швейные машинки професійного класу, які забезпечують найвищу якість. Ваша майстерня має бути обладнана продуктивною багатофункціональною швейною машиною, оверлоком та розпошивалкою, за допомогою яких ви зможете виконувати замовлення будь-якої складності.

Майстерня

Якщо ви приймаєте замовників у брудній підсобці в кутку ринку, розташованого на околиці міста, про який престиж та багатих клієнтів може йтися. У таку майстерню якщо хтось і наважиться зазирнути, то щоб підрубати джинси або встрочити нову блискавку в куртку.

Можна з орендою майстерні взагалі не морочитися, а приймати клієнтів удома, як працювали класні кравці та швачки за всіх часів. Багатий клієнт на автомобілі під’їде за будь-якою адресою, яку ви не назвете. Але тільки домашня майстерня має виглядати пристойно. Не можна знімати мірки із замовника на кухні, коли на плиті смажиться картопля.

Реклама

Використовуйте всі доступні рекламні засоби – інтернет-дошки, соціальні мережі, власний сайт, контекстну рекламу.

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Реклама партнерів:  

Comments are closed.