Люди

Як правильно та ефективно лікується алкоголізм

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
Причини постійного приймання алкоголю. Чому людина сама не може справитися з алкоголем? Де варто лікуватися від алкоголізму?

Алкоголізм – це проблема, з якою треба правильно боротися. Не можна вважати, що алкоголік сам впорається з ситуацією. В суспільстві існує помилкова думка про те, що люди надмірно вживають алкоголь з власного бажання. Простим подобається напиватися, нічого не робити, неадекватно поводитися з близькими. Це приносить їм задоволення. А якщо така людина захоче, вона зможе зупинитися в будь-який момент. На жаль, це не так. Алкоголік не може зупинитися сам, навіть якщо цього забажає. Бо його організм вже перелаштувався і неможе самостійно виробляти серотонін. Який до цього, до речі, виробляв в недостатній кількості.

Проблема з алкоголем, як і з наркотиками з’являється через те, що люди внутрішньо страждають. Часто вони самі не розуміють, що відбувається. Частково так відбувається через те, що ми звикли з усіма проблемами розбиратися самостійно, а не йти до психолога. От тільки через брак необхідних знань, тяжко оцінити свій стан об’єктивно і адекватно розуміти, що відбувається.

Gs8k1qbNWROir5c3P5r0lsQeTw5mlDGnprsOyh6PZS2aqo8F-h1yup3DIr8QJ9CTC2nHDIhgZ8cx8-bwsuJK8UyDAHe_vfxI2B7KXhGpVszBKouUlwPtVoKa5xUa8vIjN4Nt2-ri

Частково подібне відбувається тому, що в нашому суспільстві прийнято не звертати уваги на душевний біль та йти працювати, займатися повсякденними справами, а не скиглити. Сам таке ставлення і призводить до того, що люди постійно страждають, переживають через певні психологічні проблеми, перевтомлюються, вигорають на роботі, але не можуть піти до психолога. Їх організм не виробляє гормон радості, вони не бачать сенсу в житті, і починають шукати щастя в пляшці. Такий вибір легко пояснити, бо алкоголь спричиняє викид серотоніну. Тому коли людина п’є вона стає щасливішою. А без алкоголю всі переживання повертаються. Ось чому хворий не може впоратися з проблемою, якщо з ним не буде працювати психолог.

Де варто лікуватися від алкоголізму

Від хвороби можна вилікуватися лише в спеціальному центрі. Ось тут можнапочитати про лікування алкоголізму в Києві: https://narko-centr.com.ua/uk/likuvannya-alkogolizmu/. Ні в якому разі не можна кодувати або підшивати хворого, лікувати його без відома. Всі ці способи не дають реального результату, бо не передбачають психологічної допомоги. Ось так має виглядати програма реабілітація та наркологічна клініка в Києві: https://narko-centr.com.ua/uk/. Лише в комфорті, спокої та доброзичливому оточенні людина може позбутися залежності.

Клініка доктора Кадирова пропонує саме такі умови. Звертайтеся тільки до спеціалістів.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.