Люди

Як не помилитися при покупці ТВ-тюнера?

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
Зовнішні ТВ-тюнери — достатньо широка категорія, що включає моделі з різним рівнем можливостей. Одні з них дозволяють лише переглядати канали Т2, інші — пропонують доступ до IPTV та тисячам Android-додатків.

Невеличкий гід від експертів E-Katalog допоможе підібрати саме ту модель, яка вам потрібна, не переплачуючи за зайві функції.

Т2

Стандарти

Представлені на українському ринку тюнери можна умовно розділити на три великі категорії. Перша — це моделі, заточені виключно під приймання ефірного (DVB-T, DVB-T2) і в деяких випадках кабельного (DVB-C) сигналу, друга — супутникові ресивери, що працюють зі стандартами DVB-S і DVB-S2. Ну а до третьої категорії відносяться універсальні пристрої, що підтримують всі п’ять перерахованих стандартів сигналу.

Корисні опції

Додатковий функціонал ТВ-тюнерів може включати:

  • вбудований накопичувач для зберігання файлів і встановлення додатків;
  • підтримку IPTV;
  • функції запису відео в пам’ять і переміщення часу ефіру (режим Time-Shift) — такою опцією оснащений, наприклад, тюнер Т2 Romsat T8030HD;
  • технологію DLNA, що дозволяє обмінюватись контентом з іншими домашніми гаджетами через Wi-Fi;
  • телегід — електронну телепрограму з розширеними можливостями;
  • роз’єм для карт доступу, що застосовуються для управління підписками та отримання доступу до кодованого сигналу.

Окремо варто згадати про ресивери, що працюють на ОС Android. Вони пропонують найширший набір налаштувань і функцій, а також дозволяють встановлювати додатки з Google Play.

На правах реклами

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні