Люди

«Я вас навчу служити людям, а не олігархам». Марцінків насварив комунальників за пропозиції підняти тарифи у Франківську

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
Міський голова Івано-Франківської громади Руслан Марцінків під час оперативної наради 26 січня насварив представників комунальних підприємств, які перед цим заявляли про підняття тарифів за свої послуги.

Марцінків декілька хвилин емоційно висловив свою думку про те, що він проти будь-якого підняття тарифів в часи карантину. Також він нагадав керівникам КП, що вони служать людям, а не олігархам, передає Репортер.

«Які тарифи ви хочете підіймати? Вам це хтось доручав? У вас погана робота чи вам гроші не платять? Ви надивилися як у Києві олігархи роблять що хочуть, бо їм так вигідно під час карантину – люди не можуть вийти на протести. Ви працюєте у громаді та не можете дозволяти від себе будь-яких заяв. До тих пір, доки не буде нормальної акції протесту за стоячі місця, я жодні питання про підняття тарифів на проїзд розглядати не буду. Це останнє попередження. Одне підприємство ми уже розформували, а мені що ще два, три чи п’ять розформувати не проблеми. Але я вас навчу, що треба служити людям, а олігархам, як це роблять у Києві», – сказав Марцінків.

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні