Люди Світ Фото

«Я не сприймаю всерйоз ті погрози, що мене депортують», – у Франківську слухають справу росіянина Бутусіна (ФОТО)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

У понеділок, 21 листопада, в адміністративному суді відбулося засідання у справі добровольця «Правого сектора» Олега Бутусіна.

Росіянин, який переїхав на Франківщину, оскаржує у суді рішення департаменту міграційної служби. Йому відмовили у наданні українського громадянства та статусу біженця, тож тепер Бутусіна можуть депортувати до Росії.

15152875_656561081171829_1479852673_o

До теми. З Росії у «Правий сектор». Родина Бутусіних переїхала на Франківщину.

Його побратими вважають, що він має право жити в Україні. Атовці вирішили поборотися за те, щоб Бутусіна не депортували, а дозволили жити тут.

Дружина Бутусіна Тетяна каже, що вони прагнуть, аби суд прийняв рішення і дозволив отримати громадянство України.

«Він не ворог, а герой, який бореться за нашу державу. У нас десятеро дітей, які ростуть і будуть пов’язувати своє життя з Україною. Їх батько не може бути росіянином, – каже Тетяна. – Я написала звернення президенту, в якому щиро просила надати українське громадянство моєму чоловікові, адже він обіцяв у цьому розібратись».

За словами жінки, минулого року сім’я Бутусіна зустрічалась з Петром Порошенком. Той пообіцяв допомогти вирішити це питання, та досі допомоги немає. Спочатку Бутусін хотів отримати громадянство, а потім боровся за те, щоб отримати статус біженця.

15145254_656561071171830_966023245_o

До теми. Галицьку роту батальйону повстанців “Захід-3” очолив Олег Бутусін з позивним Фашист.

«Я не сприймаю всерйоз ті погрози, що мене депортують. Я не хочу покидати територію України, – говорить Бутусін. – Я більше року боровся на сході за незалежність цієї держави. Парадоксально те, що моя дружина та діти громадяни України, а їх батько – ні».

Представник міграційної служби Наталія Цахнюк зазначає у суді, що не отримала позовну заяву та додаток до неї, тому не може належним чином захистити свої інтереси.

«В електронному варіанті ми отримали тільки ухвалу. Та цього мало, щоб ми визначила позовну заяву і відповідали. В нашій області немає відділу, який займається справами біженців, тому особи, які хочуть вирішувати ці питання, повинні звертатись у головне управління міграційної служби у Львівській області», – каже Цахнюк.

15152440_656561074505163_1746687510_o

Вона зазначила, що їм потрібно надіслати прохання у головне управління, аби ті надали відповідні документи у справі Бутусіна.

Після цього суд надав 10 хвилин відповідачу, аби та ознайомилась із позовною заявою. Цахнюк позов не підтримала. Вона наголошує, що у подальшому розгляді справи треба залучити головне управління. Крім того, відповідач має надати суду копію витягу із книги щодо ознайомлення Бутусіна з відмовою у наданні йому статусу біженця. Додамо, що з позивач вже ознайомився з документом ще 16 вересня.

Захисник Бутусіна Володимир Бандура зазначив, що до пояснень залучать свідків, а також нададуть документи, в яких зазначається, що Бутусіна переслідували у Російській Федерації через його переконання та політичні погляди.

«Росія переслідувала позивача, він не міг вчинити інакше, а тому й перетнув український кордон і проживає тут із своєю сім’єю», – додав адвокат.

Суд надав п’ять робочих днів, щоб сторони надали усі відповідні документи по справі.

Наступне засідання – 1 грудня о 14:15.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.