Люди

Високоефективні фунгіциди для придушення грибків

Google+PinterestLinkedInTumblr

Найважливішим завданням будь-якого аграрія є захист посівів від розповсюджувачів хвороб. Вибираючи надійні ЗЗР, важливо віддавати перевагу не тільки ефективним, але й максимально безпечним препаратам. Розроблені фунгіциди торгової марки «Bayton» – це універсальні вироби, здатні забезпечити відмінну захищеність від усіх типів грибків і плісняви, і при цьому не нашкодять сільськогосподарським сортам.

На торговому майданчику представлене широке розмаїття товарів контактного, системного і комбінованої дії. Одні види засобів попереджають розвиток захворювань, а інші – лікують вже заражені рослини. Підібрати виріб, здатний впоратися з конкретним видом завдань, можуть допомогти компетентні фахівці. Агрономи з багаторічним досвідом проконсультують щодо відповідного продукту, а також нададуть рекомендації по його експлуатації.

В асортименті знаходяться фунгіциди з авторським складом, готові захистити наступні культури:

  1. Зернові рослини.
  2. Озима пшениця.
  3. Ріпак.
  4. Буряк.
  5. Ячмінь.

Ефективна агрохімія органічного та неорганічного походження має можливість побороти найпоширеніші проблеми, що зустрічаються на полях: кореневу гниль, борошнисту росу, альтернаріоз, піренофороз, іржу і багато інших. Її застосування, безсумнівно, позитивно позначиться на посівах, які в належний час нагородять свого власника щедрим урожаєм.

«Bayton» – поставка фірмових ЗЗР та інші бонуси

Лінійка товарів «Bayton» знайшла чимале число позитивних відгуків. Це обумовлено тим, що виробник стежить за якістю їх виробництва, користуючись функціональним обладнанням і сучасними технологіями. Крім того, компанія застосовує вдосконалені формуляції, які прекрасно адаптовані під грунт і особливості клімату в Україні. Таким чином, препарати нового покоління дають чудові результати, якими аграрії зможуть сміливо пишатися.

Примітно, що співробітники підприємства також пропонують скористатися схемами захисту рослин, розміщеними на сайті. Дотримуючись практичних порад фахівців, які знають толк в питанні землеробства, фермери отримають задоволення від своєї праці, так як результат їх діяльності буде хорошим. Під наглядом грамотних фахівців стан і кількість врожаю зможе тільки покращитися, принісши фермеру значний грошовий прибуток.

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Реклама партнерів:  

Comments are closed.