Люди

Випічка з курсів із Складчини

Google+PinterestLinkedInTumblr

Складчина

Коли ми чуємо слово випічка, на думку швидше за все приходять ароматні бабусині пироги і булочки. Навряд чи знайдеться людина, яка не любить випічку. Згодом цей вид кулінарного мистецтва розвивався, народи приносили в нього свій особливий колорит.

Навчитися пекти – не так просто, як може здатися на перший погляд. Спекти калачів з купленого в магазині тіста – це одне, а готувати страву від початку до самого кінця – зовсім інше. Багато хто так і не наважується навчитися пекти добре – завдання здається занадто складним, а шлях тернистим. Але інші примудряються ставати справжніми професіоналами купуючи курси по випічці – https://www.skladchina.biz/vypechka.412/. Так що головне тут – бажання!

Якщо ви вирішили зайнятися випічкою, а може і заробляти на цьому, то у гуру цієї справи є для вас важливі поради:

 • Для досягнення найкращих результатів використовуйте гладкі алюмінієві листи (випечені продукти будуть коричнивіти швидше на темних деках, тому що вони поглинають більше тепла, ніж блискучі).
 • Дайте листу повністю охолонути перед повторним використанням.
 • Використовуйте листи разом з пергаментним папером. Папір буде витримувати високі температури без підгоряння. Це полегшує очищення дека, і ви можете вийняти лист пергаменту з випеченим печивом прямо на підставку для охолодження. Однак, коли випічка охолоне, вам потрібно буде перевернути пергамент, щоб завершити охолодження і не дати відволожитися нижній частині страви.
 • Стелаж для охолодження решітки духовки прискорює охолодження печива і т. д. Він дозволяє парі виходити з усіх боків продукту, тому дно не стає сирим.
 • Не забувайте завжди наглядати за дітьми на кухні.
 • Заміна спреда на масло або маргарин – це найчастіша помилка, з якою люди стикаються при випічці, і часто гарантований спосіб викидання ваших результатів у відро для сміття.
 • Розміри яєць варіюються від великих до маленьких, це знають всі. Завжди використовуйте яйця великого розміру в рецептах, якщо не вказано інше.
 • Коли яйця втрачають свою свіжість, жовтки зливаються, і білки стають рідкими. Свіже яйце потоне в мисці з водою, а старе яйце спливе.
 • При додаванні яєць в рецепт розбивайте їх по одному в невелику миску, перш ніж додавати інші інгредієнти. Таким чином, ви можете спочатку перевірити якість і видалити будь-які шматочки шкаралупи.

Насправді, якщо прикласти деякі зусилля і головне – терпіння, то все обов’язково вийде. Більш того, зараз можна навчитися цьому ремеслу не виходячи з дому. Всі потрібні уроки, курси та майстер класи є в інтернеті.

А щоб ще більше заощадити на покупці таких матеріалів, варто зайти на сайт Складчик. Тут люди “скидаються” на інфопродукти і таким чином економлять до 97% від вартості курсу, МК або уроку.

Курси по випічці на Складчині

А певному розділі сайту – складчини на курси по випічці, можна знайти величезну кількість матеріалів по темі. Тут є і підручники, і МК і відео-курси від кращих кухарів і кондитерів.

Користуватися сайтом дуже і дуже просто:

 • Зареєструватися на сайті, встановити аватар.
 • Знайти необхідний продукт в пошуку або в певному розділі.
 • Записатися на складчину, оплатити свій внесок організатору.
 • Після викупу продукту отримати свій доступ нарівні з іншими людьми.
 • Завантажити собі документ, курс або МК.

Бібліотеки поповнюються щодня, так що вдосконалювати свої навички можна і потрібно хоч кожен день! Можливо, вам сподобаються не тільки курси по випічці, а й інші матеріали!

Економити на знаннях – це реальність! Складчина дає таку можливість всім, заходьте і спробуйте!

Джерело: сайт Складчина www.skladchina.biz

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.