Коли ми чуємо слово випічка, на думку швидше за все приходять ароматні бабусині пироги і булочки. Навряд чи знайдеться людина, яка не любить випічку. Згодом цей вид кулінарного мистецтва розвивався, народи приносили в нього свій особливий колорит.
Навчитися пекти – не так просто, як може здатися на перший погляд. Спекти калачів з купленого в магазині тіста – це одне, а готувати страву від початку до самого кінця – зовсім інше. Багато хто так і не наважується навчитися пекти добре – завдання здається занадто складним, а шлях тернистим. Але інші примудряються ставати справжніми професіоналами купуючи курси по випічці – https://www.skladchina.biz/vypechka.412/. Так що головне тут – бажання!
Якщо ви вирішили зайнятися випічкою, а може і заробляти на цьому, то у гуру цієї справи є для вас важливі поради:
- Для досягнення найкращих результатів використовуйте гладкі алюмінієві листи (випечені продукти будуть коричнивіти швидше на темних деках, тому що вони поглинають більше тепла, ніж блискучі).
- Дайте листу повністю охолонути перед повторним використанням.
- Використовуйте листи разом з пергаментним папером. Папір буде витримувати високі температури без підгоряння. Це полегшує очищення дека, і ви можете вийняти лист пергаменту з випеченим печивом прямо на підставку для охолодження. Однак, коли випічка охолоне, вам потрібно буде перевернути пергамент, щоб завершити охолодження і не дати відволожитися нижній частині страви.
- Стелаж для охолодження решітки духовки прискорює охолодження печива і т. д. Він дозволяє парі виходити з усіх боків продукту, тому дно не стає сирим.
- Не забувайте завжди наглядати за дітьми на кухні.
- Заміна спреда на масло або маргарин – це найчастіша помилка, з якою люди стикаються при випічці, і часто гарантований спосіб викидання ваших результатів у відро для сміття.
- Розміри яєць варіюються від великих до маленьких, це знають всі. Завжди використовуйте яйця великого розміру в рецептах, якщо не вказано інше.
- Коли яйця втрачають свою свіжість, жовтки зливаються, і білки стають рідкими. Свіже яйце потоне в мисці з водою, а старе яйце спливе.
- При додаванні яєць в рецепт розбивайте їх по одному в невелику миску, перш ніж додавати інші інгредієнти. Таким чином, ви можете спочатку перевірити якість і видалити будь-які шматочки шкаралупи.
Насправді, якщо прикласти деякі зусилля і головне – терпіння, то все обов’язково вийде. Більш того, зараз можна навчитися цьому ремеслу не виходячи з дому. Всі потрібні уроки, курси та майстер класи є в інтернеті.
А щоб ще більше заощадити на покупці таких матеріалів, варто зайти на сайт Складчик. Тут люди “скидаються” на інфопродукти і таким чином економлять до 97% від вартості курсу, МК або уроку.
Курси по випічці на Складчині
А певному розділі сайту – складчини на курси по випічці, можна знайти величезну кількість матеріалів по темі. Тут є і підручники, і МК і відео-курси від кращих кухарів і кондитерів.
Користуватися сайтом дуже і дуже просто:
- Зареєструватися на сайті, встановити аватар.
- Знайти необхідний продукт в пошуку або в певному розділі.
- Записатися на складчину, оплатити свій внесок організатору.
- Після викупу продукту отримати свій доступ нарівні з іншими людьми.
- Завантажити собі документ, курс або МК.
Бібліотеки поповнюються щодня, так що вдосконалювати свої навички можна і потрібно хоч кожен день! Можливо, вам сподобаються не тільки курси по випічці, а й інші матеріали!
Економити на знаннях – це реальність! Складчина дає таку можливість всім, заходьте і спробуйте!
Джерело: сайт Складчина www.skladchina.biz
Comments are closed.