Люди

Вибір наручних годинників

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Популярність наручних годинників не згасає, хоча зараз є багато інших пристроїв для з’ясування часу. Цей аксесуар не лише корисна річ, а ще й прикраса. Іноді наручні годинники навіть демонструють статусну приналежність людини. Тому до вибору такого важливого аксесуара слід уважно відноситися.

Різновиди наручних годинників

Вони поділяються на:

  • чоловічі;
  • жіночі;
  • унісекс.

Чоловічі моделі зазвичай мають більший розмір, стриманий та практичний дизайн, а також велику функціональність. Натомість жіночі дивують багатою палітрою кольорів, незвичними дизайнерськими рішеннями та акуратною формою. Моделі унісекс однаково підходять чоловікам та жінкам, тому можна купити наручний годинник та носити обом.

Матеріал корпусу

Він є основою кожного годинника та від нього залежить кількість прослужених років аксесуару, а також ціна. Найпопулярніші матеріали для корпусу:

  • сталь;
  • пластик;
  • титан;
  • золото;
  • кераміка.

Кожен з них має свої особливості, позитивні та негативні риси. Наприклад, годинники зі сталі дуже стійкі до зовнішніх подразнень, а також мають гіпоалергенні властивості. Саме цей матеріал найчастіше використовують відомі швейцарські бренди та виробники розумних годинників. Аксесуари зі сталі мають гарний вигляд, з додаванням інших речовин вони не вражаються сильними кислотами, тобто можна спокійно мити в них посуд. Також годинники стійки до ударів, з недоліків – їхня тяжка вага.

Моделі з пластику мають приємну ціну. Матеріал достатньо легкий, що дуже зручно для спортивних годинників. За рахунок пружності здатні перенести падіння та невеликі удари. Також позитивним моментом є те, що такі аксесуари не вразливі до вологи і сонця. Щодо недоліків, то на пластику швидко з’являються затертості.

Наручні годинники з титану завжди коштовно виглядають та дуже міцні. Це також гіпоалергений матеріал, тому носити може кожен. Одна із властивостей титану є те, що він не охолоджується, це зручно взимку. Матеріал не вразливий до сонячних променів.

Золоті годинники є найкоштовнішими та з часом їхня ціна тільки збільшується. Але носити їх краще обережно та не щодня. Аксесуари з цього матеріалу досить легко подряпати.

Матеріал корпусу з кераміки досить твердий та водночас крихкий, тому до таких годинників додають різні метали. Також варто зауважити, що керамічні аксесуари стійки до подряпин.

Браслети чи ремінці

Браслети зазвичай виготовляються зі сталі, титана чи кераміки. В них є спеціальні защіпки для запобігання розстібання. Литі браслети робляться з цільних ланок. Вони гарно виглядають, менше бруду накопичують та дорожче коштують. Звичайні браслети виготовляють з пустотілих ланок, вони легше та дешевше, але сильніше брудняться.

Ремінці роблять зі шкіри чи шкірозамінника, міцної тканини, пластика, каучука. Для коштовних годинників використовують шкіру рептилій. Ремінці є комфортніші за браслети за рахунок матеріалу та малої ваги, але швидше псуються.

Вибір годинника – дуже особиста річ та найкращими будуть ті, які найбільше сподобалися. Головне, щоб аксесуар було приємно носити. Та все ж краще враховувати різні фактори.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.