Люди

“Військкомат же не буде в селі ночувати”, – Володимир Ярмощук про ухильників мобілізації на Франківщині

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Івано-Франківська область виконала планове завдання на 44%, нижче нас – Закарпатська область, Тернопільська, Одеська, Сумська. Про це розповів полковник Володимир Ярмощук, який з кінця квітня працює на посаді обласного військового комісара, пише  galka.if.ua

38[1]

“Ми призивали військовозобов’язаних на 233-ій військовий полігон у Рівному, 184-ий навчальний центр у місті Старичів, в другу бригаду Національної гвардії у Львові, 27-ий прикордонний загін у Мукачеві, а також курси перепідготовки офіцерів запасу – вони по всій Україні: Київ, Харків, Львів, Одеса”, – говорить обласний воєнком.

Щодо сіл, які не призвали жодного військовозобов’язаного, Ярмощук каже, що представники військкомату просто не мали кому їх вручати, коли приїжджали.

“Люди або повиїжджали до Франківська, або десь переховуються, коли працівники військкомату приїжджають. В основному переховуються, – говорить він. – Приїхали – сховалися. Ми поїхали – вони знов є. Військкомат же не буде в селі ночувати, сидіти їх чекати. Є такі села”.

Також Ярмощук розповів про військовозобов’язаних, яких притягнули до відповідальності за ухилення від мобілізації.

“Ми передали в органи УМВС за всі хвилі разом десь 150 осіб, які пройшли медичну комісію і не з’явилися на відправку. Правоохоронці ними займаються”, – каже обласний воєнком.

Повне інтерв’ю читайте за посиланням.

Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні