Люди Світ Фото

Волонтери з Мюнхена привезли для франківської лікарні допомоги на 30 тисяч євро (ФОТО)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Дороговартісні медикаменти та обладнання для трьох відділень центральної міської клінічної лікарні, привезли волонтери Тарас Бережанський з ГО «Волонтерська сотня Мюнхена» та Володимир Курій з БФ «Допомагаємо Україні разом».

dsc_0584

Ці дві організації вже давно плідно працюють та забезпечують медзаклади міста та області всім найнеобхіднішим. Також активно допомагають військовим у зоні АТО.

До темиФранківець Тарас Бережанський очолив волонтерську організацію “Мюнхенська сотня”

dsc_0563

Цього разу до Франківська волонтери привезли з Мюнхена 12-ти канальний апарат ЕКГ. За словами старшої медсестри відділення ультразвукової функціональної діагностики  Мар’яни Леки, додатковий апарат значно розвантажить роботу медиків.. Досі в лікарні мали таких два, один з яких вийшов з ладу.

dsc_0566

«Маємо маленький переносний, – говорить медсестра. –Важко всіх обстежити. В середньому щодня до нас приходить 60-70 людей. Було так, що одна медсестра бере переносний апарат в палати, а інша чекає поки та повернеться. Чекають і пацієнти. Тепер буде значно легше».

До теми: Автоволонтери. Франківці об’єдналися в благодійний фонд, аби допомагати солдатам

Ще з дороговартісних апаратів волонтери привезли так званий хірургічний степлер для зшивання кишечники. Ціна одного – до п’яти тисяч євро. Таких привезли три.

dsc_0569

Їх, за словами Тараса Бережанського, безкоштовно надала колега з Мюнхенської клініки, де й працює Бережанський. Каже, вона дуже переживає за Україну і завжди старається чимось допомогти.

dsc_0576

Лікарня поповниться і якісним хірургічним інструментарієм та медпрепаратами. Зокрема, дуже важливим є препарат «Клексан». Його застосовують перед та після операції з видалення тромбів. Ціна однієї ампули – близько тисячі гривень. Ще є сітка для грижової пластики, яку широко використовують за кордоном. Її вартість – 5-6 тисяч євро.

dsc_0589 dsc_0588 dsc_0578 dsc_0568 dsc_0573

Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні