Люди

Волонтери гуцульського села Пістинь передали на фронт пів тонни ковбас (ВІДЕО)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

124 свиню закололи волонтери із села Пістинь, що на Івано-Франківщині, щоб приготувати й передати на фронт домашні ковбаски, паштети, тушкованки та м’ясні каші.

Щоб зробити такі страви, майже 15 волонтерів декілька разів на тиждень відкладають свої справи та збираються на одній кухні, пише Репортер з посиланням на Суспільне.

Пістинь, війна, волонтери, ковбаси

Волонтери, які заготовляють м’ясо та каші, називають своє об’єднання «Барткою». Щоразу, коли колють свиню, роблять позначку на сокирі з дерев’яним руків’ям.

124 вже сьогодні. Треба буде робити заріз. Буде пам’ятка, коли настане перемога. Це ще з початку війни. Тоді ми вирішили, що будемо працювати до перемоги. Це для історії. Нас вже не буде, а наші внуки пам’ятатимуть, — каже волонтер Володимир Ганущак.

Читайте також: Як вишиванки з Прокурави гріють домашнім теплом військових на фронті (ФОТО)

Пістинь, війна, волонтери, ковбаси

Раніше кололи по чотири свині в тиждень, зараз — дві, бо, зі слів волонтерів, зменшилася кількість фінансової підтримки. Володимир пригадує, що був період, коли в рідному Косівському районі викупили всіх свиней. Тоді довелося шукати в сусідніх областях.

Пістинь, війна, волонтери, ковбаси
Волонтери “Бартки” з села Пістинь допомагають воїнам з 2014 року. Фото: Суспільне Івано-Франківськ

Загалом волонтери передали на фронт пів тонни ковбаси. Також — понад тонну квасолі, тонну гороху, 600 кг гречки та стільки ж рису.

Волонтери «Бартки» допомагають воїнам з 2014 року. І далі, каже Василь Максимчук, зупинятися не будуть — працюватимуть до перемоги.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.