Люди

Водолази перевірили місця, де на Йордана можна буде скупатися (ВІДЕО)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
Водолази перевірили місця, де на Йордана люди зможуть зануритися у воду. Зокрема обстежили акваторію Бистриці Надвірнянської.

Рятувальники відзначають, цього року дно доволі чисте. Витягнули лише декілька коліс та великих гілок.

Бувають каміння великі, що можуть травмувати, бутилки. Он колеса вже кілька років підряд дістаємо, – каже начальник рятувально-водолазної служби області Микола П’ятковський. – Пляшки ніби спеціально наповнюють водою і кидають, аби вони не пливли, а були на дні. На них теж можна посховзунутися, впасти і травмуватися.

Загалом для купання цього року будуть доступні три місця. На берегах обох Бистриць та на міському озері. Там будуть розгорнуті пункти обігріву, чергуватимуть рятувальники та медики. Однак, через локдаун, звичні масові заходи проводитися не будуть. Тому великих скупчень людей не планується. А з тими хто таки вирішить скупатися проводитимуть роз’яснювальну роботу.

Наші працівники будуть проводити роз’яснювання, просити щоб дотримуватися дистанції, – говорить начальник міського управління з питань надзвичайних ситуацій Ігор Влізло. – До охорони правопорядку ми залучаємо, як мінімум 15 чоловік військових національної гвардії, 6 чоловік міського відділу поліції, 8-10 чоловік муніципальної варти. Окрім того нашим рятувальникам буде надавати допомогу МАРС. В принципі цього достатньо, аби тримати ситуацію під контролем.

Окрім того, водолози обіцяють повторно обстежити всі місця для купання перед безпосереднім початком святкування.

Деталі в сюжеті каналу 402:

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні