Люди

Вночі двоє франківських студентів врятували життя чоловікові без свідомості

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
В ніч з 19 на 20 грудня двоє студентів врятували життя випадковому молодику, котрий поранений і непритомний лежав у промисловій зоні Івано-Франківська. 

Про випадок повідомив водій карети швидкої допомоги Степан Лопушак. Тієї ночі він отримав виклик про чоловіка, який лежить на вулиці Дудаєва, пише “Репортер” з посиланням на “Галку”.

“О 3 годині поступив виклик на 103, що на вул.Дудаєва лежить людина. На вулиці мороз -3, ще на додачу і вітер, що робить погоду дуже холодною. В кінці вулиці побачили двох хлопців, один з яких махав рукою куди їхати і був без куртки, лиш у футболці, а інший біля того хто лежав. На землі лежав хлопець, з розбитою головою, під головою була куртка. Як виявилось, хлопці вийшли когось зустріти і знайшли цього лежачого, подзвонили на 103, один з них зняв з себе куртку і постелив під голову хворому. Постраждалого доставили в лікарню на вул.Матейка, чекаємо поки зашиють голову. Через хвилин 30-40, а це вже було 3 годин 48 хв ночі, хлопці прийшли в лікарню пересвідчитись, чи вижив хворий. Взяв у них номер телефону і пообіцяв, що передзвоню і все їм скажу, де залишиться хворий. Хочу сказати велике дякую цим хлопцям і їхнім батькам за їхню чуйність і людяність, побільше б таких. Фото зроблено в коридорі лікарні на вул.Матейка. Хлопці вчаться на меблевиків, родом з Галицького району, с.Хохонів. Ще раз дякую цим героям, що спасли незнайомця від ймовірної смерті”, – написав водій.

У коментарі він додав, що потерпілий був нетверезим. Лопушак переконаний, якби хлопці не подзвонили на “швидку”, чоловік б за тієї погоди міг не вижити. Також його вразило переживання студентів про травмованого, до якого вони навіть прийшли у лікарню.

У патрульній поліції підтвердили, що факт виявлення пораненого чоловіка мав місце. Тієї ночі на колії, що на Дудаєва, виявили 20-річного хлопця. Згодом з травмою голови його перевели в обласну клінічну лікарню.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.