Люди Світ Фото

Владислав Івченко привіз до Франківська нові пригоди сищика Івана Карповича (ФОТО)

Google+PinterestLinkedInTumblr

У четвер, 9 червня, у Франківську в рамках міжнародного фетивалю “PORTO Franko Gogol Fest” відбулася презентація книги відомого українського автора Владислава Івченка “Одіссея найкращого сищика республіки”.

wHpqy3nlzVw

Письменник довгий час працював журналістом в місті Суми, а пригодницькі романи почав писати нещодавно. Він є володарем премій у різноманітних українських літературних конкурсах, серед яких “Коронація слова” та “Новела по-українськи“.

Op2OT7cWf4E

Це вже п’ята книга з серії про пригоди Івана Карповича – вмілого сищика, який постійно потрапляє в цікаві ситуації. Сюжет, як і в попередніх романах Івченка, насичений на події та персонажів. Цього разу головний герой мандрує до Іспанії, аби зустрітися з донькою. Автор розповів про те, де бере натхнення, як змінилося його творче життя після народження донечки та які плани на майбутнє. Каже, що відволіктися від писання та знайти натхнення допомагає фізична праця, а нові сюжети знаходить у тому, що оточує.

” У мене принцип як у ворони, – жартує Івченко. – Вона коли в польоті бачить щось блискуче, то одразу летить і хапає. Я так само якщо бачу класний сюжет, то хочу його якось прилаштувати до своєї книги”.

Жартує, що можна дізнатися що він читав чи дивився нещодавно, прочитавши його останній роман. Письменник також зазначив, що приємно здивований кількістю людей на презентації, бо минулого разу у Франківську послухати про нову книжку майже ніхто не прийшов.

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Реклама партнерів:  

Comments are closed.