Люди

Віктор Анушкевичус (15.08.2013)

Google+PinterestLinkedInTumblr

Цього тижня «Репортер» вчергове відзначає міського голову Івано-Франківська. Ні, він не зробив нічого поганого, він просто потрапив у ДТП.

Ця пригода сталася ранком 8 серпня неподалік села Урич Сколівського району.

«Відпочиваючи у Львівській області з сім’єю, Віктор Анушкевичус здійснював ранкову велопробіжку разом із сином. Несподівано на вузькій дорозі назустріч їм вилетів автомобіль «Урал», – так звучало офіційне повідомлення від міськвиконкому.

В результаті аварії постраждав тільки міський голова. Він відбувся переломом руки та забоями. Учасники ДТП претензій один до одного не мають…

Таке може спіткати будь-кого. Адже вантажівкам чи легковикам все одно, хто їде на ровері – мер, депутат, підприємець чи перший помічник заступника сантехніка. Дивно інше – після публікації про аварію в інтернеті коментатори майже одноголосно вибухнули прокльонами. Нечасті заклики схаменутися губилися в купі «чорнухи».

Ми не будемо взивати до совісті. Достатньо нагадати, що бажати іншій людині зла – не лише гріх. Це просто небезпечно, бо все завжди повертається. Тому зичимо всім здоров’я, а Віктору Анушкевичусу швидкого одужання. Взагалі, нехай франківські мери будуть здорові – і нинішній, і наступник його, і решта. Може, тоді й місто не хворітиме.

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.